Polityka prywatności

All Foodies Sp z o. o. siedzibą w Warszawie, właściciel serwisu www.wrzacakuchnia.pl (dalej Serwis) uznaje, że nasi użytkownicy cenią prawo do prywatności i chcą mieć pewność, że jakiekolwiek dane osobowe, które zostały nam powierzone, nie będą użyte wbrew ich życzeniu. Stąd gromadzimy minimum informacji niezbędnych do udoskonalania naszych serwisów. Operator zobowiązuje się, że zostaną Państwo poinformowani w jaki sposób Państwa dane osobowe zostaną użyte oraz, że zostaną one w pełni zabezpieczone.

1. Jakie informacje gromadzimy?
Operator może gromadzić dane osobowe dotyczące zarówno Państwa tożsamości jak i osobistych preferencji. Serwis podejmie starania by gromadzić jedynie takie informacje, które są niezbędne dla określonego celu. Jeżeli jednak zdecydują się Państwo na zostanie użytkownikiem i założenie konta w Serwisie, będziemy wymagali podania Państwa danych osobowych, które są potrzebne do dostarczenia Państwa loginu i aktywacji konta (dostępu do Serwisu). Głównymi ale nie jedynymi źródłami gromadzenia danych osobowych są:

Wiadomości od Państwa
Możecie Państwo skontaktować się z nami podając swoją nazwę, kontakt do siebie oraz inne dane osobowe zawarte w Państwa wiadomości.

Wsparcie Użytkownika
Możecie Państwo skontaktować się z nami w związku z pomocą techniczną dotyczącą naszych usług lub w zakresie informacji, które chcielibyście Państwo otrzymać odnośnie naszych usług.

Email/Bezpośrednie kampanie listowe
Co pewien czas możemy się z Państwem kontaktować bezpośrednio za pomocą poczty, emaila lub telefonicznie w celu poinformowania Państwa o ulepszeniach, nowych funkcjonalnościach, promocjach oraz ofertach specjalnych, które mogłyby Państwa zainteresować.

Ulotki informacyjne
Możemy wysyłać do naszych Użytkowników ulotki informacyjne zawierające artykuły oraz informacje, które w naszej ocenie mogą Państwa zainteresować.

Zmiana statusu użytkownika
Po dokonanej rejestracji w celu umożliwienia korzystania z określonej funkcjonalności, związanej z Państwa statusem użytkownika mogą zostaną Państwo poproszeni o podanie dodatkowych informacji. Umożliwi to nam zapisanie Państwa jako użytkownika Serwisu o oczekiwanym statusie oraz pomoże nam zapewnić Państwu odpowiednie usługi i informacje.

Sondaże
Co pewien czas będziemy przeprowadzać sondaże lub ankiety dotyczące naszego Serwisu. Udział w takich badaniach nie jest obowiązkowy.

Informacje Łączne
Za każdym razem, gdy odwiedzicie Państwo naszą stronę internetową, nasz serwer sieciowy automatycznie pobierze oraz połączy informacje z Państwa wizytą. Te informacje będą zawierały domenę URLs lub domeny stron internetowych, typ przeglądarki internetowej, system operacyjny, strony, do których uzyskali Państwo dostęp oraz datę i czas Państwa wizyty. Zazwyczaj te łączne informacje zidentyfikują osobiście Państwa. Jeżeli takie informacje zostaną przez nas przyporządkowane do Państwa, to takie działanie będzie wykonane zgodnie z niniejszą polityką prywatności.

2. Cele dla których używamy informacji
Serwis może pozyskiwać dane osobowe, które umożliwią Państwa identyfikację, JEDYNIE w przypadku, gdy dobrowolnie zdecydują Państwo takie dane nam przekazać (na przykład: podczas wypełniania określonych formularzy zamieszczonych na albo poprzez Stronę Internetową). Jeżeli zdecydują się Państwo nie podawać przedmiotowych wymaganych przez nas informacji, Operator może być niezdolny do zastosowania się do Państwa prośby lub do zapewnienia Państwu określonych usług lub funkcjonalności.

Rejestracja
Informacje dostarczone przez Państwa podczas rejestracji będą używane do identyfikacji Państwa jako użytkowników Serwisu oraz będą wykorzystane podczas udzielania Państwu pomocy technicznej. Ponadto, będziemy używać przedmiotowych informacji, żeby informować Państwa o ulepszeniach, nowych produktach , funkcjonalnościach lub promocjach, którymi mogą Państwo być zainteresowani.

Analizy Wewnętrzne
Możemy używać informacji dostarczonych przez Państwa dla celów sporządzania wewnętrznych statystyk oraz analiz, w celu oceny i tworzenia profilu użytkownika, ich preferencji oraz tendencji do korzystania z Serwisu, które to informacje będziemy wykorzystywać, w sposób nieujawniający Państwa danych, dla celów marketingowych oraz w zakresie dalszej działalności i rozwoju.

Aktualizacja informacji
Możemy kontaktować się z Tobą w celu potwierdzenia, że informacje, które mamy w naszej ewidencji są nadal poprawne oraz w celu uzupełnienia Państwa profilu o dodatkowe informacje.

3. Udostępnianie informacji osobom trzecim

Polityka Prywatności osób trzecich
Zwracamy uwagę, że niniejsza Polityka Prywatności nie obejmuje praktyk informacyjnych stosowanych przez innych dostawców produktów lub usług, ogłaszających się, inne strony internetowe lub jakiekolwiek inne osoby trzecie, które mogą być zaangażowane w lub powiązane z działalnością Serwisu. Niniejsze określenie prywatności nie obejmuje praktyk informacyjnych w odniesieniu do tych informacji, które są połączone ze stronami internetowymi. Państwa informacje osobiste mogą podlegać różnym praktykom prywatności stosowanych przez innych dostawców i Operaotr nie jest odpowiedzialny za praktyki informacyjne stosowane przez jakiegokolwiek takiego dostawcę. Jeżeli chcielibyście Państwo uzyskać więcej informacji o niniejszej praktyce oraz dokonać wyboru odnośnie nie używania niniejszych informacji przez te firmy, prosimy odwiedzić tych dostawców indywidualnie aby dowiedzieć się więcej o tym, jak zarządzają prywatnością. Zapewnia on, że Państwa informacje są bezpieczne podczas przesyłania przez Internet do naszego serwera.

Legalne zrzeczenie się
Pomimo, że dokładamy wszelkich starań, aby zachować prywatność użytkownika, może zachodzić potrzeba ujawnienia informacji osobistych zgodnie z prawem lub jeśli jest to konieczne dla zastosowania się do jakichkolwiek bieżących postępowań sądowych, nakazu sądowego lub procesu sądowego.

4. Bezpieczeństwo
Stosujemy uzasadnione z handlowego punktu widzenia wysiłki, aby zapewnić, że Państwa informacje są przechowywane i utrzymywane w bezpiecznym środowisku. Wdrożyliśmy procedury aby zapewnić, że Państwa informacje są udostępniane wyłącznie dla wykonania określonych celów, które zostały Państwu zakomunikowane.

5. Linki
Możemy zaoferować linki z naszej strony internetowej na inne strony internetowe, które mogą być udostępniane przez naszych partnerów lub niezwiązane firmy, które w naszej opinii mogą Państwa zainteresować. Takie strony internetowe nie podlegają niniejszej polityce prywatności i Operator nie odpowiada za ich praktyk w zajmowaniu się Państwa informacjami osobowymi. Zalecamy abyście Państwo sprawdzili politykę prywatności każdej strony internetowej na samym początku Państwa wizyty na takiej stronie internetowej.

6. Chat rooms i grupy dyskusyjne
Serwis może posiadać i oferować funkcjonalność chat rooms, grup dyskusyjnych, lub inne fora, które zezwalają na interakcje „on-line”. Wszelkie informacje, które Państwo przekazują „on-line” na takich forach będą upubliczniane i Serwis nie może kontrolować ani nie jest odpowiedzialny za wykorzystanie takich informacji przez jakiekolwiek osoby trzecie.

7. Dzieci
Niniejsza witryna internetowa jest witryną dla szerokiej publiczności, która nie jest ani przeznaczona ani nie służy do zbierania informacji osobowych od dzieci poniżej 13-go roku życia. Aby zapewnić zgodność z postanowieniami Ustawy o Ochronie Prywatności Dzieci „on-line”, dzieci poniżej 13-go roku życia nie powinny umieszczać żadnych informacji osobowych na tej stronie. Prosimy aby rodzice nadzorowali swoje dzieci kiedy są „on-line”.

8. Dostęp, modyfikacja i ścisłość informacji
Podejmujemy należyte kroki, aby zapewnić, że informacje, które otrzymujemy od Państwa są ścisłe i uaktualnione. Macie Państwo prawo do dostępu do Waszych informacji w celu sprawdzenia informacji jakie zebraliśmy odnośnie Państwa. Macie Państwo również prawo zażądać aby Wasze informacje były zmodyfikowane lub usunięte, łącznie ze wszelkimi zmianami, na które udzieliliście Państwo zgody odnośnie kontaktowania się z Państwem co do informacji, które otrzymujecie Państwo od nas. Możecie Państwo również o prawo zażądać aby Wasze preferencje co do rodzaju komunikatów, które otrzymujecie od nas były modyfikowane, aby przerwać ich otrzymywanie lub aby dodać je do naszej listy pocztowej. Dołożymy starań, aby w porę zająć się wszystkimi takimi prośbami dotyczącymi dostępu lub zmian. Nie będziemy w stanie sprostać prośbom dotyczącym informacji, które zostały zarchiwizowane jako część naszych operacji.

9. Zabezpieczenie i przechowywanie informacji
Zabezpieczymy Państwa informacje cały okres wykorzystanie ich do celów, o których Państwo zostaliście poinformowani.
Możemy korzystać z usług osób trzecich (firm) w celu fizycznego zbierania i przechowywania Państwa informacji w naszym imieniu. Wszystkie takie firmy będą musiały spełniać wymagania warunków niniejszej polityki.

10. Zmiany Polityki Prywatności
Możemy od czasu do czasu zmieniać warunki niniejszej polityki prywatności w celu odzwierciedlenia naszych praktyk i zapewnienia większej ochrony Państwa informacji. Wszelkie zmiany do niniejszej polityki będą w sposób wyraźny wyświetlone na tej stronie internetowej. Jesteście Państwo związani aktualną wersją niniejszej polityki prywatności. Wszelkie zmiany do niniejszej polityki nie będą miały retrospektywnego skutku. Będziemy zajmować się informacjami, które zostały przez nas zebrane, zgodnie z założeniami naszej polityki obowiązującej w okresie zbierania tychże informacji.

11. Przeniesienie działalności
Informacje, które zostały zebrane przez Operatora traktowane są jako przedmioty wartościowe. W przypadku gdyby Operator, jakieś przedsiębiorstwo afiliowane, oddział lub części jego aktywów zostały nabyte przez inną firmę, taka informacja może stanowić jedną z przeniesionych aktywów. Podejmiemy odpowiednie kroki aby umieścić zawiadomienie o takim przeniesieniu na naszej stronie internetowej.

12. Akceptacja warunków
Korzystając z naszych usług, dostępu do naszej strony internetowej lub zakupu naszych produktów zgadzacie się Państwo na praktyki dotyczące zbierania informacji oraz użycia jak opisano w niniejszej polityce.

13. Kontakt
Wszelkie prośby o dostęp do Państwa informacji, o modyfikacje Państwa informacji lub pytania dotyczące niniejszej polityki należy przesyłać na następujący adres email: info@wrzacakuchnia.pl

Logowanie

yNie masz konta? zarejestruj się

 

Hasło zostanie przesłane na podany adres e-mail po zakończeniu rejestracji

Klikając poniższy przycisk, potwierdzasz zapoznanie się i zgodę z regulaminem, polityką prywatności, zgodą na przetwarzanie danych osobowych, zgodą na otrzymywanie korespondencji drogą elektroniczną oraz politykę plików "cookies".

Zaloguj się lub zarejestruj za pośrednictwem serwisów społecznościowych

Klikając powyższy przycisk, potwierdzasz zapoznanie się i zgodę z regulaminem, polityką prywatności, zgodą na przetwarzanie danych osobowych, zgodą na otrzymywanie korespondencji drogą elektroniczną oraz politykę plików "cookies".

×

Sałaty, makarony, dania główne, słodkości.
Twoje ulubione potrawy, informacje o składnikach, inspiracje i artykuły wprost na Twoj e-mail:

×

Znajdź przepis

Sałaty, makarony, dania główne, słodkości.
Na Wrzącej Kuchni znajdziesz wiele sprawdzonych i oryginalnych przepisów. Skorzystaj z wyszukiwarki aby znaleźć cos dla siebie.

×