Zielony koktajl z mandarynką

Dodany przez: wi29 (więcej moich przepisów)

Zielony koktajl z mandarynką jest nie tylko pyszny, ale również bardzo zdrowy. Istna bomba witaminowa i coś dla miłośników świeżych owoców i jarmużu. Zielony koktajl z mandarynką dodaje energii!
Obejrzane: 5351
Porcje: 2
Przygotowanie: 15 min
Trudność:

Składniki

  • 1 garść jarmużu
  • 1 banan
  • 3 mandarynki
  • 50 ml soku z pomarańczy

kup składniki

Brakuje Ci składników do tego przepisu?

Chcesz zapisać składniki?

Przygotowanie:

Krok 1

Banana i mandarynki obieramy. Dzielimy na części i wrzucamy do blendera. Dodajemy umyte listki jarmużu (bez twardych części/żyłek). Miksujemy na gładką masę. Jeśli koktajl jest za gęsty dolewamy sok pomarańczowy. Opcjonalnie koktajl można wzbogacić 1 łyżeczką zarodków pszennych albo siemienia lnianego.

Krok 2

Jarmuż ma twarde żyłki/nerwy, więc trzeba go dłużej miksować niż szpinak. Słaby blender może nie dać rady i będą grudki w koktajlu. Dlatego przed wrzuceniem do blendera najlepiej spróbować oderwać same zielone części jarmużu i tylko tych części używać.

Skomentuj:

Logowanie

yNie masz konta? zarejestruj się

 

Hasło zostanie przesłane na podany adres e-mail po zakończeniu rejestracji

Klikając poniższy przycisk, potwierdzasz zapoznanie się i zgodę z regulaminem, polityką prywatności, zgodą na przetwarzanie danych osobowych, zgodą na otrzymywanie korespondencji drogą elektroniczną oraz politykę plików "cookies".

Zaloguj się lub zarejestruj za pośrednictwem serwisów społecznościowych

Klikając powyższy przycisk, potwierdzasz zapoznanie się i zgodę z regulaminem, polityką prywatności, zgodą na przetwarzanie danych osobowych, zgodą na otrzymywanie korespondencji drogą elektroniczną oraz politykę plików "cookies".

×

Sałaty, makarony, dania główne, słodkości.
Twoje ulubione potrawy, informacje o składnikach, inspiracje i artykuły wprost na Twoj e-mail:

×

Znajdź przepis

Sałaty, makarony, dania główne, słodkości.
Na Wrzącej Kuchni znajdziesz wiele sprawdzonych i oryginalnych przepisów. Skorzystaj z wyszukiwarki aby znaleźć cos dla siebie.

×