Koktajl z jarmużem i mango

Dodany przez: Julita Strzałkowska (więcej moich przepisów)

Koktajl z jarmużem i mango
Koktajl z jarmużem i mango, prosty szybki i super zdrowy koktajl. Wystarczy 5 minut i drugie, zdrowe śniadanie będzie gotowe :). Jarmuż ma wiele właściwości odżywczych, warto wprowadzić go do swojej diety przynajmniej 2 razy w tygodniu. Jak przygotować ten cudowny pełny energii koktajl: Jarmuż zmiksuj z sokiem pomarańczowym do uzyskania jednolitej konsystencji. Mrożone puree z mango zmiksuj z bananem do uzyskania jednolitej konsystencji. Do szklanki najpierw przelej koktajl zielony do połowy wysokości szklanki, później dolej koktajl z mango, udekoruj ziarnami granatu lub innymi owocami. Koktajl z jarmużem i mango jest świetnym pomysłem na śniadanie, zamiast soku pomarańczowego jarmuż można zmiksować z mlekiem roślinnym, krowim lub jogurtem.  
Obejrzane: 9197
Porcje: 2
Przygotowanie: 15 min
Trudność:

Składniki

  • 2 kubki jarmużu
  • 0.5 kubka soku pomarańczowego
  • 100 g mrożonego puree z mango
  • 1 banan
  • ziarna granatu do dekoracji

kup składniki

Brakuje Ci składników do tego przepisu?

Chcesz zapisać składniki?

Przygotowanie:

Krok 1

Jarmuż zmiksuj z sokiem pomarańczowym do uzyskania jednolitej konsystencji. Mrożone puree z mango zmiksuj z bananem do uzyskania jednolitej konsystencji. Do szklanki najpierw przelej koktajl zielony do połowy wysokości szklanki, później dolej koktajl z mango, udekoruj ziarnami granatu lub innymi owocami.

Krok 2

Koktajl z jarmużem i mango jest świetnym pomysłem na śniadanie, zamiast soku pomarańczowego jarmuż można zmiksować z mlekiem roślinnym, krowim lub jogurtem.

Skomentuj:

Logowanie

yNie masz konta? zarejestruj się

 

Hasło zostanie przesłane na podany adres e-mail po zakończeniu rejestracji

Klikając poniższy przycisk, potwierdzasz zapoznanie się i zgodę z regulaminem, polityką prywatności, zgodą na przetwarzanie danych osobowych, zgodą na otrzymywanie korespondencji drogą elektroniczną oraz politykę plików "cookies".

Zaloguj się lub zarejestruj za pośrednictwem serwisów społecznościowych

Klikając powyższy przycisk, potwierdzasz zapoznanie się i zgodę z regulaminem, polityką prywatności, zgodą na przetwarzanie danych osobowych, zgodą na otrzymywanie korespondencji drogą elektroniczną oraz politykę plików "cookies".

×

Sałaty, makarony, dania główne, słodkości.
Twoje ulubione potrawy, informacje o składnikach, inspiracje i artykuły wprost na Twoj e-mail:

×

Znajdź przepis

Sałaty, makarony, dania główne, słodkości.
Na Wrzącej Kuchni znajdziesz wiele sprawdzonych i oryginalnych przepisów. Skorzystaj z wyszukiwarki aby znaleźć cos dla siebie.

×