Deser z dżdżownicami

Dodany przez: KrainaSosny (więcej moich przepisów)

Deser z dżdżownicami szybko znika z pola widzenia. Herbatniki przekładane delikatnym kremem to idealny pomysł na poprawę nastroju. Wszystko przygotujesz błyskawicznie. Deser z dżdżownicami z pewnością spodoba się dzieciom.
Obejrzane: 472
Porcje: 2
Przygotowanie: 15 min
Trudność:

Składniki

  • 200 ml kremówki
  • 250 g mascarpone
  • 1 łyżka cukru pudru
  • 75 g herbatników Oreo
  • żelki

kup składniki

Brakuje Ci składników do tego przepisu?

Chcesz zapisać składniki?

Przygotowanie:

Krok 1

Herbatniki Oreo (bez nadzienia lub użyj innych czekoladowych) umieścić w pojemniku blendera i zmielić na drobny pył lub rozdrobnić w dłoniach. Kremówkę ubić na sztywno. Dodać mascarpone oraz cukier puder i połączyć. Na dno szklanek/pojemniczków wyłożyć po 1-2 łyżki kremówki. Na krem wysypać po 1 lub 2 łyżki zmielonych herbatników, ponownie wyłożyć kremówkę i posypać ciastkami. Na koniec w deser wbić żelki w kształcie dżdżownic. Deser podawać schłodzony.

Skomentuj:

Logowanie

yNie masz konta? zarejestruj się

 

Hasło zostanie przesłane na podany adres e-mail po zakończeniu rejestracji

Klikając poniższy przycisk, potwierdzasz zapoznanie się i zgodę z regulaminem, polityką prywatności, zgodą na przetwarzanie danych osobowych, zgodą na otrzymywanie korespondencji drogą elektroniczną oraz politykę plików "cookies".

Zaloguj się lub zarejestruj za pośrednictwem serwisów społecznościowych

Klikając powyższy przycisk, potwierdzasz zapoznanie się i zgodę z regulaminem, polityką prywatności, zgodą na przetwarzanie danych osobowych, zgodą na otrzymywanie korespondencji drogą elektroniczną oraz politykę plików "cookies".

×

Sałaty, makarony, dania główne, słodkości.
Twoje ulubione potrawy, informacje o składnikach, inspiracje i artykuły wprost na Twoj e-mail:

×

Znajdź przepis

Sałaty, makarony, dania główne, słodkości.
Na Wrzącej Kuchni znajdziesz wiele sprawdzonych i oryginalnych przepisów. Skorzystaj z wyszukiwarki aby znaleźć cos dla siebie.

×