Koktajl z jarmużu, ananasa z malinami

Dodany przez: Julita Strzałkowska (więcej moich przepisów)

Koktajl z jarmużu, ananasa z malinami
Koktajl z jarmużu, ananasa z malinami, idealny na każdą porę dnia. Bardzo orzeźwiający, fit i pełen energii. Jarmuż, mrożone puree z ananasa i mleko roślinne zmiksuj na jednolitą masę. Maliny mrożone lub świeże zmiksuj, jeśli będą zbyt kwaśne można dodać miód lub ksylitol. Na dól szklanki przelej mus z malin, następnie dolej zmiksowany koktajl, udekoruj świeżymi listkami mięty. Jeśli nie lubisz dodatku mleka roślinnego można dodać sok jabłkowy lub pomarańczowy. Jeśli chcesz wzbogacić koktajl można dodać nasiona chia lub nasiona chemp. Tak przygotowany koktajl z pewnością będzie świetną alternatywą na drugie śniadanie lub zdrową kolację :)
Obejrzane: 3819
Porcje: 2
Przygotowanie: 15 min
Trudność:

Składniki

  • 200 g jarmużu Fit&Easy
  • 100 g ananasa lub mrożonego puree z ananasa
  • 100 ml mleka roślinnego
  • malin mrożonych lub świeżych
  • mięta do dekoracji

kup składniki

Brakuje Ci składników do tego przepisu?

Chcesz zapisać składniki?

Przygotowanie:

Krok 1

Jarmuż, mrożone puree z ananasa i mleko roślinne zmiksuj na jednolitą masę. Maliny mrożone lub świeże zmiksuj, jeśli będą zbyt kwaśne można dodać miód lub ksylitol. Na dól szklanki przelej mus z malin, następnie dolej zmiksowany koktajl, udekoruj świeżymi listkami mięty.

Krok 2

Jeśli nie lubisz dodatku mleka roślinnego można dodać sok jabłkowy lub pomarańczowy. Jeśli chcesz wzbogacić koktajl można dodać nasiona chia lub nasiona chemp. Tak przygotowany koktajl z pewnością będzie świetną alternatywą na drugie śniadanie lub zdrową kolację :)

Skomentuj:

Logowanie

yNie masz konta? zarejestruj się

 

Hasło zostanie przesłane na podany adres e-mail po zakończeniu rejestracji

Klikając poniższy przycisk, potwierdzasz zapoznanie się i zgodę z regulaminem, polityką prywatności, zgodą na przetwarzanie danych osobowych, zgodą na otrzymywanie korespondencji drogą elektroniczną oraz politykę plików "cookies".

Zaloguj się lub zarejestruj za pośrednictwem serwisów społecznościowych

Klikając powyższy przycisk, potwierdzasz zapoznanie się i zgodę z regulaminem, polityką prywatności, zgodą na przetwarzanie danych osobowych, zgodą na otrzymywanie korespondencji drogą elektroniczną oraz politykę plików "cookies".

×

Sałaty, makarony, dania główne, słodkości.
Twoje ulubione potrawy, informacje o składnikach, inspiracje i artykuły wprost na Twoj e-mail:

×

Znajdź przepis

Sałaty, makarony, dania główne, słodkości.
Na Wrzącej Kuchni znajdziesz wiele sprawdzonych i oryginalnych przepisów. Skorzystaj z wyszukiwarki aby znaleźć cos dla siebie.

×