Komentarze: 0

Dzieje się

Soul Kitchen

Miasto: Warszawa

Kulinarna świątynia schowana w murach pięknej, przedwojennej kamiennicy.

Z dala od szumu ulic i zgiełku miasta, z miłości do kuchni i kulinarnych wariacji, w samym sercu Warszawy, narodziło się nowe miejsce – Soul Kitchen.

Cztery pory roku, z których każda ma swój wyjątkowy kulinarny smak oraz bogactwo sezonowych warzyw i owoców stały się inspiracją dla naszego menu. Wiosną królują nowalijki, latem podniebienia cieszą szparagi i dorodne bakłażany, jesień pachnie grzybami, a w zimie pozwalamy kaloriom na uwodzenie naszych zmysłów.

Soul Kitchen to miejsce, które powstało jako najwspanialszy prezent dla wszystkich tych, którzy uwielbiają delektować się niezapomnianymi smakami najlepszej kuchni.

Przyjdź i daj się zniewolić zmysłowej Kuchni z Duszą!!!

Wszystkie aktualności na temat wydarzeń restauracji znajdują się na stronie www.soulkitchen.pl

Zapraszamy

page0
dodano 10 lat temu
 
 

Logowanie

yNie masz konta? zarejestruj się

 

Hasło zostanie przesłane na podany adres e-mail po zakończeniu rejestracji

Klikając poniższy przycisk, potwierdzasz zapoznanie się i zgodę z regulaminem, polityką prywatności, zgodą na przetwarzanie danych osobowych, zgodą na otrzymywanie korespondencji drogą elektroniczną oraz politykę plików "cookies".

Zaloguj się lub zarejestruj za pośrednictwem serwisów społecznościowych

Klikając powyższy przycisk, potwierdzasz zapoznanie się i zgodę z regulaminem, polityką prywatności, zgodą na przetwarzanie danych osobowych, zgodą na otrzymywanie korespondencji drogą elektroniczną oraz politykę plików "cookies".

×

Sałaty, makarony, dania główne, słodkości.
Twoje ulubione potrawy, informacje o składnikach, inspiracje i artykuły wprost na Twoj e-mail:

×

Znajdź przepis

Sałaty, makarony, dania główne, słodkości.
Na Wrzącej Kuchni znajdziesz wiele sprawdzonych i oryginalnych przepisów. Skorzystaj z wyszukiwarki aby znaleźć cos dla siebie.

×