6 pysznych deserów na walentynki, czyli przez żołądek do serca

6 pysznych deserów na walentynki, czyli przez żołądek do serca

6 pysznych deserów na walentynki, czyli przez żołądek do serca. Kim był święty Walenty? Lekarzem i duchownym, który żył w III w. w Cesarstwie Rzymskim. Zły cesarz Klaudiusz zabronił mężczyznom w wieku 18-37 lat na zawieranie związków małżeńskich, po to, by byli lepszymi żołnierzami. Walenty potajemnie udzielał im i ich wybrankom ślubów przez co został zabity właśnie 14 lutego.

Uczucia wobec ukochanej/ukochanego należy okazywać cały rok, nie tylko w Walentynki, warto jednak ten wyjątkowy dzień uczcić w wyjątkowy sposób, choćby czymś słodkim, co wywoła uśmiech na twarzy naszej drugiej połówki.

Jeśli Walentynki, to oczywiście motyw serca, oczywiście najlepiej czerwonego! Takie babeczki wyglądają uroczo:

Babeczki z serduszkiem

Aneta

Logowanie

yNie masz konta? zarejestruj się

 

Hasło zostanie przesłane na podany adres e-mail po zakończeniu rejestracji

Klikając poniższy przycisk, potwierdzasz zapoznanie się i zgodę z regulaminem, polityką prywatności, zgodą na przetwarzanie danych osobowych, zgodą na otrzymywanie korespondencji drogą elektroniczną oraz politykę plików "cookies".

Zaloguj się lub zarejestruj za pośrednictwem serwisów społecznościowych

Klikając powyższy przycisk, potwierdzasz zapoznanie się i zgodę z regulaminem, polityką prywatności, zgodą na przetwarzanie danych osobowych, zgodą na otrzymywanie korespondencji drogą elektroniczną oraz politykę plików "cookies".

×

Sałaty, makarony, dania główne, słodkości.
Twoje ulubione potrawy, informacje o składnikach, inspiracje i artykuły wprost na Twoj e-mail:

×

Znajdź przepis

Sałaty, makarony, dania główne, słodkości.
Na Wrzącej Kuchni znajdziesz wiele sprawdzonych i oryginalnych przepisów. Skorzystaj z wyszukiwarki aby znaleźć cos dla siebie.

×