Ważny element każdej kuchni, czyli meble ze stali nierdzewnej

Zaplecze kuchenne w przypadku prowadzenia działalności gastronomicznej musi być idealne. Dzięki niemu kuchnia funkcjonuje, co w efekcie daje zadowolonych klientów. Zaplecze kuchenne musi być przygotowane pod kilka istotnych funkcji, by dobrze spełniać swoją rolę. Ważne, by było dobrze uporządkowane i usystematyzowane, ponieważ pozwala to na szybkie i efektywne uzupełnianie zapasów w kuchni. Oczywiście rozmiar także ma znaczenie. Jest jednak jeszcze jeden czynnik, który bywa marginalizowany i pomijany. To bardzo duży błąd, chociaż wiele osób nie zdaje sobie z tego sprawy.

Mowa oczywiście o doborze mebli na zaplecze kuchenne. W młodych, mało doświadczonych przez rynek i klientów restauracjach meble są wybierane w oparciu o cenę; innymi słowy, oszczędza się głównie na nich, kupując najtaniej, jak się da. Co gorsza, meble bywają czasem z drewna, co zupełnie nie spełnia wymogów sanepidu. Zaplecza kuchenne ze złym umeblowaniem zawsze sprawiają kłopoty – czasem następuje to od razu, czasem dopiero po jakimś czasie, ale jest to nieuchronne.
Sprawę rozwiązują meble ze stali nierdzewnej. Dzięki nim normy są całkowicie spełniane, a sanepid nie ma powodu, by wręczyć mandat lub zakaz działalności. Co równie ważne, utrzymanie porządku i czystości na zapleczu z meblami ze stali nierdzewnej jest o wiele łatwiejsze. Nie występuje więc ryzyko, że jedzenie zostanie zanieczyszczone przez rdzę.
Klient, który otruje się obiadem, już nigdy nie wróci do restauracji. Co gorsza, będzie przekazywał swoją opinię innym, a w rezultacie interes ucierpi. Dobrze więc zainwestować w dobrej jakości meble. Spółka Tanake jest polskim liderem na rynku takich mebli, a jakość ich wykonania jest światowa. Zamiast ryzykować utratę dochodów, lepiej kupić doskonałe zestawy mebli ze stali nierdzewnej, by w rezultacie prowadzić swój punkt gastronomiczny przez długie lata.

 

Tagi: , ,

Logowanie

yNie masz konta? zarejestruj się

 

Hasło zostanie przesłane na podany adres e-mail po zakończeniu rejestracji

Klikając poniższy przycisk, potwierdzasz zapoznanie się i zgodę z regulaminem, polityką prywatności, zgodą na przetwarzanie danych osobowych, zgodą na otrzymywanie korespondencji drogą elektroniczną oraz politykę plików "cookies".

Zaloguj się lub zarejestruj za pośrednictwem serwisów społecznościowych

Klikając powyższy przycisk, potwierdzasz zapoznanie się i zgodę z regulaminem, polityką prywatności, zgodą na przetwarzanie danych osobowych, zgodą na otrzymywanie korespondencji drogą elektroniczną oraz politykę plików "cookies".

×

Sałaty, makarony, dania główne, słodkości.
Twoje ulubione potrawy, informacje o składnikach, inspiracje i artykuły wprost na Twoj e-mail:

×

Znajdź przepis

Sałaty, makarony, dania główne, słodkości.
Na Wrzącej Kuchni znajdziesz wiele sprawdzonych i oryginalnych przepisów. Skorzystaj z wyszukiwarki aby znaleźć cos dla siebie.

×