Kanapka lodowa

Dodany przez: KrainaSosny (więcej moich przepisów)

Kanapka lodowa jest dobrym pomysłem na przygotowanie deseru z lodów. Sposób podania zachwyci niejednego gościa. Plusem jest, że do kanapki lodowej można wykorzystać dowolne owoce.
Obejrzane: 374
Porcje: 3
Przygotowanie: 15 min
Trudność:

Składniki

  • okrągłe wafelki
  • kilka łyżek domowych lodów
  • kakao
  • maliny

kup składniki

Brakuje Ci składników do tego przepisu?

Chcesz zapisać składniki?

Przygotowanie:

Krok 1

Domowe lody lekko rozmrozić, tak aby powstała miękka masa. Foremkę o średnicy ok. 8 cm ustawić na waflu, napełnić masą lodową i przykryć drugim wafelkiem. Całość wstawić do zamrażarki na 20-30 minut. Po tym czasie foremkę z lodami wyjąć i odstawić na kilka minut. Wyjąć kanapkę lodową, oprószyć kakao i udekorować malinami oraz listkiem świeżej mięty.

Skomentuj:

Logowanie

yNie masz konta? zarejestruj się

 

Hasło zostanie przesłane na podany adres e-mail po zakończeniu rejestracji

Klikając poniższy przycisk, potwierdzasz zapoznanie się i zgodę z regulaminem, polityką prywatności, zgodą na przetwarzanie danych osobowych, zgodą na otrzymywanie korespondencji drogą elektroniczną oraz politykę plików "cookies".

Zaloguj się lub zarejestruj za pośrednictwem serwisów społecznościowych

Klikając powyższy przycisk, potwierdzasz zapoznanie się i zgodę z regulaminem, polityką prywatności, zgodą na przetwarzanie danych osobowych, zgodą na otrzymywanie korespondencji drogą elektroniczną oraz politykę plików "cookies".

×

Sałaty, makarony, dania główne, słodkości.
Twoje ulubione potrawy, informacje o składnikach, inspiracje i artykuły wprost na Twoj e-mail:

×

Znajdź przepis

Sałaty, makarony, dania główne, słodkości.
Na Wrzącej Kuchni znajdziesz wiele sprawdzonych i oryginalnych przepisów. Skorzystaj z wyszukiwarki aby znaleźć cos dla siebie.

×