Rosół na przeziębienie

Dodany przez: Tomasz Jakubowski (więcej moich przepisów)

Dodaję do porcji rosołowej 3 duże cebule, ze 4 ząbki czosnku, 8 papryczek chili, paprykę czerwoną, chili habanero i jalapeno w proszku, marchewki i pietruszki wg. uznania, można choć niekoniecznie curry, koper, pietruszkę/szczypiorek teraz suszony a w sezonie prawdziwy, pieprz już raczej niekonieczny, czasami dodaję jak sobie przypomnę, częściej tabasco w kropli i co najważniejsze, NIGDY nie robię z kostki i nie dodaję przypraw typu \\\\\\\"Ziarenka Smaku\\\\\\\" czy inne wynalazki, choć te z tych wynalazków jeszcze w kolejce mają numer 1 :) Jak ktoś kogoś bierze na grypę niech zje rosołek to go postawi do pionu w 5 minut ! Ja nie choruję od wielu lat, a co najmniej takie trzy zupki w tygodniu zjadam (mam inne wersje na ostro- warzywna, kapuściana, flaki, kalafiorowa,...)
Obejrzane: 2082
Porcje: 4
Przygotowanie: 45 min
Trudność:
Ostrość:

Składniki

kup składniki

Brakuje Ci składników do tego przepisu?

Chcesz zapisać składniki?

Przygotowanie:

Skomentuj:

Logowanie

yNie masz konta? zarejestruj się

 

Hasło zostanie przesłane na podany adres e-mail po zakończeniu rejestracji

Klikając poniższy przycisk, potwierdzasz zapoznanie się i zgodę z regulaminem, polityką prywatności, zgodą na przetwarzanie danych osobowych, zgodą na otrzymywanie korespondencji drogą elektroniczną oraz politykę plików "cookies".

Zaloguj się lub zarejestruj za pośrednictwem serwisów społecznościowych

Klikając powyższy przycisk, potwierdzasz zapoznanie się i zgodę z regulaminem, polityką prywatności, zgodą na przetwarzanie danych osobowych, zgodą na otrzymywanie korespondencji drogą elektroniczną oraz politykę plików "cookies".

×

Sałaty, makarony, dania główne, słodkości.
Twoje ulubione potrawy, informacje o składnikach, inspiracje i artykuły wprost na Twoj e-mail:

×

Znajdź przepis

Sałaty, makarony, dania główne, słodkości.
Na Wrzącej Kuchni znajdziesz wiele sprawdzonych i oryginalnych przepisów. Skorzystaj z wyszukiwarki aby znaleźć cos dla siebie.

×