Komentarze: 0

Dzieje się

Klubokawiarnia Pompon – dzieci, jedzenie, sztuka

Miasto: Warszawa

W Pomponie wszystko zostało wymyślone tak, żebyście mogli być bliżej ze swoją rodziną i przyjaciółmi, mogli poświęcić sobie uwagę, mieli czas na rozmowę i odpoczynek, żebyście po prostu lubili tu być.

Proponujemy Wam potrawy przygotowywane na bazie naturalnych składników i organicznych produktów, dostarczanych przez lokalnych producentów.

Wymyślamy potrawy, które zaspokajają zarówno najbardziej wymagających klientów jak i wybredne podniebienie małych niejadków. Dla maluchów zwykle jest to kilka sprawdzonych dań: babcina pomidorowa, delikatny rosół z makaronem, kotlecik mielony z gnocci, czy racuchy z jabłkiem.
Dla dorosłych zaś polecamy naszą specjalność, czyli potrawy z kuchni indyjskiej np. butter chcicken. Oczywiście możecie też znaleźć przepyszne sałaty np. z kozim serem, granatem, winogronami i kuskusem czy z krewetkami. Nasza karta dość często się zmienia, bo dania przygotowywane są z sezonowych produktów.
Możecie zjeść u nas śniadanie na słodko lub słono, wypić gorącą kawę, herbatę, bądź przegryźć ciasto upieczone według domowych receptur.
Od 12 do 15  od poniedziałku do piątku – czas na codziennie inne zestawy lunchowe- zupa i drugie danie za jedyne 20 zł.

W ciągu tygodnia oferujemy maluchom różnego rodzaju warsztaty
Zajęcia przygotowałyśmy dla dzieci w różnym wieku i o różnych zainteresowaniach. Usprawniają małą motorykę i spostrzegawczość oraz rozwijają wyobraźnię przestrzenną. Pracujemy z trenerami, którzy specjalizują się w nauce dzieci i robią to z pasją.
Jednymi z warsztatów związanych z jedzeniem są zajęcia slow foodowe ze Szkołą na Widelcu.

Program Szkoły na Wielcu ma na celu poprawę jakości odżywiania dzieci w szkołach i przedszkolach, oraz szerzenie świadomości w zakresie zdrowego odżywiania wśród dzieci, ich rodziców, nauczycieli i personelu kuchennego.
Zajęcia z Szkołą na Widelcu mają za zadanie inspirować: dzieci do smako­wania, gotowania, cieszenia się jedzeniem. W imię lepszego smaku, zdrowia i samopoczucia.

logo
dodano 10 lat temu
 
 

Logowanie

yNie masz konta? zarejestruj się

 

Hasło zostanie przesłane na podany adres e-mail po zakończeniu rejestracji

Klikając poniższy przycisk, potwierdzasz zapoznanie się i zgodę z regulaminem, polityką prywatności, zgodą na przetwarzanie danych osobowych, zgodą na otrzymywanie korespondencji drogą elektroniczną oraz politykę plików "cookies".

Zaloguj się lub zarejestruj za pośrednictwem serwisów społecznościowych

Klikając powyższy przycisk, potwierdzasz zapoznanie się i zgodę z regulaminem, polityką prywatności, zgodą na przetwarzanie danych osobowych, zgodą na otrzymywanie korespondencji drogą elektroniczną oraz politykę plików "cookies".

×

Sałaty, makarony, dania główne, słodkości.
Twoje ulubione potrawy, informacje o składnikach, inspiracje i artykuły wprost na Twoj e-mail:

×

Znajdź przepis

Sałaty, makarony, dania główne, słodkości.
Na Wrzącej Kuchni znajdziesz wiele sprawdzonych i oryginalnych przepisów. Skorzystaj z wyszukiwarki aby znaleźć cos dla siebie.

×