Komentarze: 0

Dzieje się

Konkurs kulinarny TWÓJ KUCHARZ & BARKA.food.life.music.

Miasto: Kraków

Twój Kucharz zaprasza na Barkę!
Pasjonaci gotowania na start! Do wygrania zaproszenie na wyjątkowe kulinarne wydarzenie
Co trzeba zrobić?
– skomponuj danie (klasyczne, nowatorskie, autorskie), z udziałem makreli, tymianku i karmelu, lub wątróbki, cebuli i miodu.
– przepis, wraz z autorskim zdjęciem, prześlij na adres: bartlomiej.twojkucharz@gmail.com, napisz jakich innych składników użyłeś i jak danie zostało zrobione.
Co można wygrać?
Zaproszenie na pokład Barka na wieczór z najlepszymi krakowksimi szefami kuchni, blogerami kulinarnymi, krytykami winiarskimi i dziennikarzami.
3 czerwca zespół szefów kuchni i winiarzy pod przewodnictwem Bartka Płócienniaka – pomysłodawcy i głównego kreatora smaku Twój Kucharz – przygotuje na żywo specjalne menu degustacyjne.

plakat Twój Kucharz-page-001
dodano 10 lat temu
 
 

Logowanie

yNie masz konta? zarejestruj się

 

Hasło zostanie przesłane na podany adres e-mail po zakończeniu rejestracji

Klikając poniższy przycisk, potwierdzasz zapoznanie się i zgodę z regulaminem, polityką prywatności, zgodą na przetwarzanie danych osobowych, zgodą na otrzymywanie korespondencji drogą elektroniczną oraz politykę plików "cookies".

Zaloguj się lub zarejestruj za pośrednictwem serwisów społecznościowych

Klikając powyższy przycisk, potwierdzasz zapoznanie się i zgodę z regulaminem, polityką prywatności, zgodą na przetwarzanie danych osobowych, zgodą na otrzymywanie korespondencji drogą elektroniczną oraz politykę plików "cookies".

×

Sałaty, makarony, dania główne, słodkości.
Twoje ulubione potrawy, informacje o składnikach, inspiracje i artykuły wprost na Twoj e-mail:

×

Znajdź przepis

Sałaty, makarony, dania główne, słodkości.
Na Wrzącej Kuchni znajdziesz wiele sprawdzonych i oryginalnych przepisów. Skorzystaj z wyszukiwarki aby znaleźć cos dla siebie.

×