Komentarze: 0

Dzieje się

Mazurek – konkurs wielkanocny

Miasto: Blog www.domowe-wypieki.com

Zapraszamy do udziału w konkursie, którego tematem jest: MAZUREK WIELKANOCNY

Zasady są bardzo proste: wystarczy upiec mazurek – Wasz ulubiony, bądź stworzyć własny przepis – sfotografować wypiek i przesłać przepis wraz ze zdjęciem na adres: domowe-wypieki1@wp.pl.

W tytule maila proszę podać hasło: Wielkanocny Konkurs, w treści imię i nazwisko oraz ewentualnie adres Waszego bloga. Jeśli z Waszym wypiekiem wiąże się jakaś historia, bądź chcecie coś o nim napisać, zapraszamy do podzielenia się tym z nami:). Każdy/da z Was może przesłać więcej niż jeden przepis.

Mazurki, ze względu na bogate dekoracje, pełnią funkcję ozdobną na naszych stołach wielkanocnych, dlatego liczymy na Waszą kreatywność i „apetyczne” zdjęcia! Może zaskoczycie nas niespotykanym dotąd połączeniem smakowym…?!

http://domowe-wypieki.com/konkurs/mazurek-konkurs-wielkanocny/

https://www.facebook.com/events/1405169999752894/

plakat_konkurs
dodano 10 lat temu
 
 

Logowanie

yNie masz konta? zarejestruj się

 

Hasło zostanie przesłane na podany adres e-mail po zakończeniu rejestracji

Klikając poniższy przycisk, potwierdzasz zapoznanie się i zgodę z regulaminem, polityką prywatności, zgodą na przetwarzanie danych osobowych, zgodą na otrzymywanie korespondencji drogą elektroniczną oraz politykę plików "cookies".

Zaloguj się lub zarejestruj za pośrednictwem serwisów społecznościowych

Klikając powyższy przycisk, potwierdzasz zapoznanie się i zgodę z regulaminem, polityką prywatności, zgodą na przetwarzanie danych osobowych, zgodą na otrzymywanie korespondencji drogą elektroniczną oraz politykę plików "cookies".

×

Sałaty, makarony, dania główne, słodkości.
Twoje ulubione potrawy, informacje o składnikach, inspiracje i artykuły wprost na Twoj e-mail:

×

Znajdź przepis

Sałaty, makarony, dania główne, słodkości.
Na Wrzącej Kuchni znajdziesz wiele sprawdzonych i oryginalnych przepisów. Skorzystaj z wyszukiwarki aby znaleźć cos dla siebie.

×