Komentarze: 3

Dzieje się

Sery Polskie – najlepsze sery zagrodowe!

Miasto: Cała polska

Z radością informujemy, że uruchomiliśmy największy w Polsce sklep z polskimi serami. Wyjątkowość oferty SeryPolskie.pl polega na tym, że udało się w jednym miejscu zgromadzić najlepsze polskie sery zagrodowe.
Zebraliśmy sery ze wszystkich zakątków Polski – od Suwalszczyzny po Pieniny. Są to sery z niewielkich serowarni, wyrabiane wedle receptur przekazywanych z pokolenia na pokolenie, z najwyższej jakości mleka owczego, krowiego czy koziego.

Kim jesteśmy?

Sklep www.serypolskie.pl to przede wszystkim Gieno Mientkiewicz – osoba, o której z czystym sumieniem można powiedzieć, że jest odkrywcą i największym promotorem polskiego serowarstwa zagrodowego. Od lat jeździ po całej Polsce i wciąż wyszukuje nowe gatunki sera. Działacz organizacji Slow Food Polska, autor sformułowania „sery zagrodowe”. O serach pisze, mówi, a także uczy jak je jeść. Prowadzi również na antenie telewizji kuchnia+ popularny program kulinarny „Przez dziurkę od sera”. Jego pasja i fachowość została doceniona przez Kancelarie Premiera RP – doradzał w doborze serów podczas Szczytu Partnerstwa Wschodniego.Obecnie służy swoją wiedzą Kancelarii Prezydenta RP.

Współpracujemy z firmą Kondrat Wina Wybrane. Wyselekcjonowaliśmy sery, do których wina dobiera sam Marek Kondrat.

Czym się zajmujemy?

Oferujemy ekskluzywną usługę, dostępną od dziś dla wszystkich!

Każdy – zarówno szef kuchni wspaniałej restauracji, właściciel sklepu, jak i indywidualny miłośnik dobrego jedzenia od dziś może mieć najlepsze polskie sery bez ruszania się z miejsca.

– dostarczamy najlepsze polskie sery
– komponujemy deski serów
– dobieramy sery do win i piw
– prowadzimy warsztaty i degustacje
– tworzymy serowe kosze upominkowe i świąteczne

Zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu oraz profilu na Facebooku:
www.serypolskie.pl
www.facebook.com/SeryPolskie

SONY DSC
dodano 11 lat temu
 
 

Logowanie

yNie masz konta? zarejestruj się

 

Hasło zostanie przesłane na podany adres e-mail po zakończeniu rejestracji

Klikając poniższy przycisk, potwierdzasz zapoznanie się i zgodę z regulaminem, polityką prywatności, zgodą na przetwarzanie danych osobowych, zgodą na otrzymywanie korespondencji drogą elektroniczną oraz politykę plików "cookies".

Zaloguj się lub zarejestruj za pośrednictwem serwisów społecznościowych

Klikając powyższy przycisk, potwierdzasz zapoznanie się i zgodę z regulaminem, polityką prywatności, zgodą na przetwarzanie danych osobowych, zgodą na otrzymywanie korespondencji drogą elektroniczną oraz politykę plików "cookies".

×

Sałaty, makarony, dania główne, słodkości.
Twoje ulubione potrawy, informacje o składnikach, inspiracje i artykuły wprost na Twoj e-mail:

×

Znajdź przepis

Sałaty, makarony, dania główne, słodkości.
Na Wrzącej Kuchni znajdziesz wiele sprawdzonych i oryginalnych przepisów. Skorzystaj z wyszukiwarki aby znaleźć cos dla siebie.

×