Komentarze: 1

Dzieje się

Towary Niezwykłe – niezwykłe konfitury, sosy, musztardy

Towary Niezwykłe to konfitury, sosy, musztardy, tworzone z pasją i według oryginalnych receptur. Dla odwiedzających Regionalia oraz Urban Market przygotowaliśmy:

* truskawkowe i figowe wariacje na temat musztardy oraz zaskakujące połączenie pieprznej zieleni i whiskey w musztardzie

* dla odważnych – musztardę z chrzanowa, ze świeżym chrzanem od Pana Kazimierza Cieśli– piekielnie mocnym!

* kilka oryginalnych lub klasycznych dodatków do mięs, pasztetów, serów, ryb czy kanapek – borówki z imbirem i porto, pastę z bakłażanów, sos cumberland oraz żurawinę z gruszką i pomarańczą

* niekończącą się feerię aromatów i smakowitości do wyjadania łyżeczką, w tym naszą nowość truskawkowo – malinową konfiturę w wanilią.

Do zobaczenia na stoisku:
Regionalia – Targi Produktów Regionalnych, Tradycyjnych i Ekologicznych, 19-21 kwietnia, Warszawa ul. Marsa 56 (hale MT Polska)
Urban Market, sobota, od godz. 12, miejsce: Warszawa, 1500 m do wynajęcia ul. Solec 18

konkurs
dodano 10 lat temu
 
 

Logowanie

yNie masz konta? zarejestruj się

 

Hasło zostanie przesłane na podany adres e-mail po zakończeniu rejestracji

Klikając poniższy przycisk, potwierdzasz zapoznanie się i zgodę z regulaminem, polityką prywatności, zgodą na przetwarzanie danych osobowych, zgodą na otrzymywanie korespondencji drogą elektroniczną oraz politykę plików "cookies".

Zaloguj się lub zarejestruj za pośrednictwem serwisów społecznościowych

Klikając powyższy przycisk, potwierdzasz zapoznanie się i zgodę z regulaminem, polityką prywatności, zgodą na przetwarzanie danych osobowych, zgodą na otrzymywanie korespondencji drogą elektroniczną oraz politykę plików "cookies".

×

Sałaty, makarony, dania główne, słodkości.
Twoje ulubione potrawy, informacje o składnikach, inspiracje i artykuły wprost na Twoj e-mail:

×

Znajdź przepis

Sałaty, makarony, dania główne, słodkości.
Na Wrzącej Kuchni znajdziesz wiele sprawdzonych i oryginalnych przepisów. Skorzystaj z wyszukiwarki aby znaleźć cos dla siebie.

×