Profesjonalna odzież dla kucharzy

Lubisz gotować? A może prowadzisz restaurację, pizzerię, bar, stołówkę itp.? Potrzebujesz profesjonalnych ubrań dla siebie lub swoich pracowników w odzież do pracy? Nie wiesz jako to zrobić a może potrzebujesz pomocy w doborze odpowiedniego kompletu?

Sklep odziez.fryda.com.pl to miejsce gdzie warto zaglądnąć. Zaproponujemy Ci nie tylko wysokiej jakości stroje robocze ale również profesjonalne doradztwo i pomoc w doborze odzieży. Gwarantujemy również terminowość dostaw oraz powtarzalność naszych produktów.

Modna, elegancka, trwała i wygodna odzież gastronomiczna polskiego producenta – firmy KEGEL-BŁAŻUSIAK. Kolekcja HORECA-LINE to odzież dla kucharzy, pracowników kuchni, barmanów, kelnerów i sprzątaczek. W ofercie mamy bluzy kucharskie, zapaski, fartuchy, spodnie, spódnice i czapki gastronomiczne. Profesjonalny wygląd pracowników i dobre jedzenie to pierwsze rzeczy na jakie zwracają uwagę klienci udający się do restauracji lub innego lokalu gastronomicznego. Pracownik stanowi niejako wizytówkę firmy, dlatego jedną z podstawowych cech naszej odzieży jest jej elegancki i modny wygląd.

 


Profesjonalna odzież dla kucharzy

Inną istotną właściwością naszych ubrań jest ich duża trwałość. Zastosowanie specjalnych materiałów pozwala na wielokrotne pranie odzieży dla kucharzy bez obawy o utratę koloru lub jej zniszczenie. Ponadto wykończenie antymnące ułatwia jej prasowanie. Bardzo istotną cechą wszystkich ubrań z kolekcji jest wygoda użytkowania.

 

Duża ilość wzorów fartuchów i zapasek.

Kucharze i kelnerzy spędzają w pracy wiele godzin i są w ciągłym ruchu. Z tego powodu stroje, które noszą muszą zapewniać im maksymalny komfort. Nasza odzież jest przyjazna dla użytkownika dzięki zastosowaniu bawełny, która spośród różnych materiałów jest najlepsza dla skóry.

Wiemy, że każdy z naszych Klientów jest inny i ma różne potrzeby, dlatego kolekcja HORECA-LINE jest różnorodna i obejmuje zarówno odzież gastronomiczną dla restauracji, barów, stołówek oraz hoteli i pensjonatów. Ubierzemy zarówno kucharzy, osoby obsługujące gości na sali oraz personel sprzątający. Ponadto dla kucharzy mamy do zaproponowania kilka różnych modeli bluz, spodni i fartuchów a dla kelnerów i barmanów ogromną ilość różnych wzorów zapasek kelnerskich: 5 długość (40, 60, 75, 90, 100 cm), 8 kolorów (czarne, białe, czerwone, bordowe, niebieskie, zielone, brązowe, granatowe). Cały czas wprowadzamy nowe wzory i kolory odzieży dla kucharzy i kelnerów.

 

Ubrania dla kelnerów i kelnerek

Poza markową odzieżą gastronomiczną oferujemy doradztwo w doborze ubrań oraz profesjonalną pomoc przy składaniu zamówienia (np. przy wybraniu rozmiarów). Zamówioną odzież dla kucharzy i kelnerów dostarczamy na terenie całej Polski (nawet w 24h od złożenia zamówienia) a w niektórych przypadkach za granicę. Na zamówionej odzieży możemy wykonać hafty lub nadruki (np. z logo firmy, imieniem i nazwiskiem lub funkcyjny). Przy większych ilość odszywamy również odzież na zamówienie spoza naszej kolekcji. Naszą misją jest pomoc firmom w najlepszym wyborze odzieży roboczej dla ich pracowników.

Logowanie

yNie masz konta? zarejestruj się

 

Hasło zostanie przesłane na podany adres e-mail po zakończeniu rejestracji

Klikając poniższy przycisk, potwierdzasz zapoznanie się i zgodę z regulaminem, polityką prywatności, zgodą na przetwarzanie danych osobowych, zgodą na otrzymywanie korespondencji drogą elektroniczną oraz politykę plików "cookies".

Zaloguj się lub zarejestruj za pośrednictwem serwisów społecznościowych

Klikając powyższy przycisk, potwierdzasz zapoznanie się i zgodę z regulaminem, polityką prywatności, zgodą na przetwarzanie danych osobowych, zgodą na otrzymywanie korespondencji drogą elektroniczną oraz politykę plików "cookies".

×

Sałaty, makarony, dania główne, słodkości.
Twoje ulubione potrawy, informacje o składnikach, inspiracje i artykuły wprost na Twoj e-mail:

×

Znajdź przepis

Sałaty, makarony, dania główne, słodkości.
Na Wrzącej Kuchni znajdziesz wiele sprawdzonych i oryginalnych przepisów. Skorzystaj z wyszukiwarki aby znaleźć cos dla siebie.

×