Komentarze: 0

Dzieje się

Le Victoria Brasserie Moderne – nowe jesienne menu

Miasto: Warszawa

NOWE JESIENNE MENU W LE VICTORIA BRASSERIE MODERNE

Restauracja Le Victoria Brasserie Moderne zaprasza na nowe Jesienne Menu już od 17 września br. Nowe menu zostało przygotowane przez  Szefa kuchni, Macieja Majewskiego. Tej jesieni Szef kuchni proponuje wyśmienity wybór ciekawych kompozycji mięsa, ryb i sezonowych warzyw i grzybów, które spotkają się z uznaniem nawet najbardziej wymagających gustów kulinarnych naszych gości. Jesienne Menu zawiera ciekawe propozycje przystawek zimnych i ciepłych, dań głównych, dań flagowych, a także szeroki wybór deserów, by w pełni oddać bogactwo jesiennych smaków w naszej restauracji. Wśród niektórych propozycji dań znajdują się: ser „Kozia Rura” z pudrem z czarnych oliwek, warzywami i wędzoną oliwą, custard z grzybów leśnych z jajkiem na miękko i Meurette, consome wołowe z fois gras royal i truflami czy pierś z kaczki glazurowana w miodzie, z selerem, marchewką i ziemniakami foundant. Na deser m.in. kasztany z jabłami i karmelem czy też granitę z szampana i gruszek.

Dania według koncepcji Szefa kuchni Macieja Majewskiego są wynikiem jego kulinarnych pasji i zaangażowania. Menu oparte jest na najlepszej jakości sezonowych produktach, pochodzących od sprawdzonych dostawców. Menu restauracji to nie tylko bogactwo smaków i kreatywne kompozycje szefa kuchni, lecz również odżywcze, zbilansowane dania dla idealnej równowagi gości.

Oto jak wyglądają niektóre z dań serwowanych z nowej karty. Smakują wyśmienicie to mogę potwierdzić :).

Adres:

Le Victoria Brasserie Moderne, ul Królewska 11, Warszawa.

IMG_7533 IMG_7509 IMG_7669 IMG_7654IMG_7604 IMG_7738 IMG_7730IMG_7686 IMG_7807 IMG_7794 IMG_7764 IMG_7759

 

IMG_7500
dodano 10 lat temu
 
 

Logowanie

yNie masz konta? zarejestruj się

 

Hasło zostanie przesłane na podany adres e-mail po zakończeniu rejestracji

Klikając poniższy przycisk, potwierdzasz zapoznanie się i zgodę z regulaminem, polityką prywatności, zgodą na przetwarzanie danych osobowych, zgodą na otrzymywanie korespondencji drogą elektroniczną oraz politykę plików "cookies".

Zaloguj się lub zarejestruj za pośrednictwem serwisów społecznościowych

Klikając powyższy przycisk, potwierdzasz zapoznanie się i zgodę z regulaminem, polityką prywatności, zgodą na przetwarzanie danych osobowych, zgodą na otrzymywanie korespondencji drogą elektroniczną oraz politykę plików "cookies".

×

Sałaty, makarony, dania główne, słodkości.
Twoje ulubione potrawy, informacje o składnikach, inspiracje i artykuły wprost na Twoj e-mail:

×

Znajdź przepis

Sałaty, makarony, dania główne, słodkości.
Na Wrzącej Kuchni znajdziesz wiele sprawdzonych i oryginalnych przepisów. Skorzystaj z wyszukiwarki aby znaleźć cos dla siebie.

×