Komentarze: 0

Dzieje się

Najlepsze przepisy dla całej rodziny

Miasto: Cała polska

Kilka dni temu trafiła do sprzedaży  książka Najlepsze przepisy dla całej rodziny autorstwa Grześka Łapanowskiego i Mai Sobczak. Książka została wydana pod egidą Szkoła na Widelcu. Przepisy Grześka jak i Mai miałam okazję wcześniej próbować i mogę z pełną świadomością potwierdzić, że zawsze są na świetnym poziomie.

Książka nie rozczarowała. Ciekawe, zdrowe zbilansowane przepisy, porywające kolorami. Łatwe w przygotowaniu i rzeczywiście nadające się dla całej rodziny. Dużo kaszy jaglanej, którą osobiście kocham i adoruję, zdołałam nawet namówić do niej dzieci i męża. Książka, która może pomóc niejednemu rodzicowi w sprawnym przygotowaniu posiłków.
W książce można znaleźć sporo informacji o tym: co oznacza dobre jedzenie, dlaczego powinniśmy zdrowo gotować i jeść oraz jak rozpoznać i kupować produkty.

Jak dla mnie super książka, polecam!

1959776_711377648951459_3066941272293986393_n

Screen Shot 2014-12-01 at 21.55.40
dodano 9 lat temu
 
 

Logowanie

yNie masz konta? zarejestruj się

 

Hasło zostanie przesłane na podany adres e-mail po zakończeniu rejestracji

Klikając poniższy przycisk, potwierdzasz zapoznanie się i zgodę z regulaminem, polityką prywatności, zgodą na przetwarzanie danych osobowych, zgodą na otrzymywanie korespondencji drogą elektroniczną oraz politykę plików "cookies".

Zaloguj się lub zarejestruj za pośrednictwem serwisów społecznościowych

Klikając powyższy przycisk, potwierdzasz zapoznanie się i zgodę z regulaminem, polityką prywatności, zgodą na przetwarzanie danych osobowych, zgodą na otrzymywanie korespondencji drogą elektroniczną oraz politykę plików "cookies".

×

Sałaty, makarony, dania główne, słodkości.
Twoje ulubione potrawy, informacje o składnikach, inspiracje i artykuły wprost na Twoj e-mail:

×

Znajdź przepis

Sałaty, makarony, dania główne, słodkości.
Na Wrzącej Kuchni znajdziesz wiele sprawdzonych i oryginalnych przepisów. Skorzystaj z wyszukiwarki aby znaleźć cos dla siebie.

×