Komentarze: 1

Dzieje się

Restauracja Hotelu Poziom 511

Miasto: Podzamcze k/ogrodzieńca

W menu naszej restauracji można znaleźć dania inspirowane smakami kuchni świata, ale także elementy polskiej tradycji kulinarnej. W zależności od pory roku w karcie pojawiają się sezonowe przysmaki z warzyw i owoców oraz lokalne specjały. Na naszych Gości czeka ponadto szeroki wybór win z różnych zakątków Starego Kontynentu i Nowego Świata, wyselekcjonowanych przez Skład Win „Miełżyński”.

Nasza kuchnia – pod batutą Grzegorza Zdeba (jedynego polskiego członka Academie Nationale de Cuisine) – bazuje na naturalnych, świeżych produktach pochodzących od zaufanych dostawców. Sami wypiekamy pieczywo, ciasta oraz przyrządzamy lodowe sorbety i czekoladowe desery.

Przyjdz i zasmakuj kuchni na wysokim poziomie

wejdz na www.poziom511.pl

20130129170543DSC_6930b
dodano 10 lat temu
 
 

Logowanie

yNie masz konta? zarejestruj się

 

Hasło zostanie przesłane na podany adres e-mail po zakończeniu rejestracji

Klikając poniższy przycisk, potwierdzasz zapoznanie się i zgodę z regulaminem, polityką prywatności, zgodą na przetwarzanie danych osobowych, zgodą na otrzymywanie korespondencji drogą elektroniczną oraz politykę plików "cookies".

Zaloguj się lub zarejestruj za pośrednictwem serwisów społecznościowych

Klikając powyższy przycisk, potwierdzasz zapoznanie się i zgodę z regulaminem, polityką prywatności, zgodą na przetwarzanie danych osobowych, zgodą na otrzymywanie korespondencji drogą elektroniczną oraz politykę plików "cookies".

×

Sałaty, makarony, dania główne, słodkości.
Twoje ulubione potrawy, informacje o składnikach, inspiracje i artykuły wprost na Twoj e-mail:

×

Znajdź przepis

Sałaty, makarony, dania główne, słodkości.
Na Wrzącej Kuchni znajdziesz wiele sprawdzonych i oryginalnych przepisów. Skorzystaj z wyszukiwarki aby znaleźć cos dla siebie.

×