Komentarze: 2

Dzieje się

SMAKI PORTUGALII na BioBazarze

Miasto: Warszawa

Smaki Portugalii zapraszają do Namiotu Gourmet na BioBazarze przy ul. Żelaznej 51/53 w starej fabryce Norblina. W każdą sobotę od 8:00 do 16:00.
Największy w Polsce wybór delikatesowych produktów portugalskich: doskonałe oliwy i oliwki, konserwy rybne – nasza specjalność i wielka pasja (sardynki portugalskie, tuńczyki, makrele pod różnymi postaciami) owoce morza, pyszna kawa Nicola, kwiat soli Salmarim, napoje/soki Sumol i Compal i wiele innych smakołyków 🙂

Kuchnia portugalska może zaskoczyć najbardziej wymagających smakoszy. Podstawą wykwintnych dań są oczywiście najwyższej jakości produkty, których u nas nie brakuje.
Zrozumiesz, gdy spróbujesz!

U nas zakupy robi się z filiżanką kawy w dłoni – żeby było smacznie, musi być też miło 🙂

Do zobaczenia!

20120922132929A
dodano 10 lat temu
 
 

Logowanie

yNie masz konta? zarejestruj się

 

Hasło zostanie przesłane na podany adres e-mail po zakończeniu rejestracji

Klikając poniższy przycisk, potwierdzasz zapoznanie się i zgodę z regulaminem, polityką prywatności, zgodą na przetwarzanie danych osobowych, zgodą na otrzymywanie korespondencji drogą elektroniczną oraz politykę plików "cookies".

Zaloguj się lub zarejestruj za pośrednictwem serwisów społecznościowych

Klikając powyższy przycisk, potwierdzasz zapoznanie się i zgodę z regulaminem, polityką prywatności, zgodą na przetwarzanie danych osobowych, zgodą na otrzymywanie korespondencji drogą elektroniczną oraz politykę plików "cookies".

×

Sałaty, makarony, dania główne, słodkości.
Twoje ulubione potrawy, informacje o składnikach, inspiracje i artykuły wprost na Twoj e-mail:

×

Znajdź przepis

Sałaty, makarony, dania główne, słodkości.
Na Wrzącej Kuchni znajdziesz wiele sprawdzonych i oryginalnych przepisów. Skorzystaj z wyszukiwarki aby znaleźć cos dla siebie.

×