Komentarze: 1

Dzieje się

Świąteczne Warsztaty zdrowego gotowania Witalność na talerzu – Gotuj z Dietetykiem

Miasto: Warszawa

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na kolejną edycję naszych warsztatów kulinarnych. Tym razem będzie to wyjątkowe spotkanie, gdyż oprócz standardowych propozycji zdrowych codziennych posiłków będziemy dla Państwa przygotowywać dania wigilijne.
Standardowy jadłospis wigilijny jest typowo bezmięsny lecz nie oznacza to, że jest zdrowy. Potrawy zazwyczaj są bardzo tłuste, ciężkostrawne a w dodatku ubogie w witaminę C. Wniosek jest taki, że trzeba je zmodyfikować- można cieszyć się świętami i dobrym jedzeniem jednocześnie czując się dobrze i lekko.

Warsztaty kulinarne 11 grudnia w centrum Warszawy, restauracja Figga (obok stacji metra świętokrzyska). Kuchnia ściśle wegetariańska. Zapraszamy!!!

Zapisy i więcej informacji na stronie internetowej www.witalnosc.pl/Kurs-kulinarny

pod nr tel 793-117-145 lub mail biuro@witalnosc.pl

Gotowanie z dietetykiem LOGO
dodano 11 lat temu
 
 

Logowanie

yNie masz konta? zarejestruj się

 

Hasło zostanie przesłane na podany adres e-mail po zakończeniu rejestracji

Klikając poniższy przycisk, potwierdzasz zapoznanie się i zgodę z regulaminem, polityką prywatności, zgodą na przetwarzanie danych osobowych, zgodą na otrzymywanie korespondencji drogą elektroniczną oraz politykę plików "cookies".

Zaloguj się lub zarejestruj za pośrednictwem serwisów społecznościowych

Klikając powyższy przycisk, potwierdzasz zapoznanie się i zgodę z regulaminem, polityką prywatności, zgodą na przetwarzanie danych osobowych, zgodą na otrzymywanie korespondencji drogą elektroniczną oraz politykę plików "cookies".

×

Sałaty, makarony, dania główne, słodkości.
Twoje ulubione potrawy, informacje o składnikach, inspiracje i artykuły wprost na Twoj e-mail:

×

Znajdź przepis

Sałaty, makarony, dania główne, słodkości.
Na Wrzącej Kuchni znajdziesz wiele sprawdzonych i oryginalnych przepisów. Skorzystaj z wyszukiwarki aby znaleźć cos dla siebie.

×