Komentarze: 2

Dzieje się

Warsztaty serowarskie

Miasto: Warszawa

Zapraszamy państwa na warsztaty serowarskie, z których każdy wychodzi z własnoręcznie zrobionym serem!
Najbliższe warsztaty odbędą się 27 marca w Pracowni Kulinarnej Cook Up zlokalizowanej na ulicy Racławickiej 99 w Warszawie.
Warsztaty poprowadzą: Gieno Mientkiewicz – jedyny w swoim rodzaju znawca polskich serów oraz Aleksander Baron – kucharz, wizjoner, właściciel restauracji Solec 44. Każdy z uczestników warsztatów zrobi własnoręcznie ser, a pod okiem i kierownictwem Aleksa ugotuje cztery serowe dania. Sery zabierzecie do domu, dania zjecie. Nie zabraknie również degustacji wyśmienitych polskich serów. Do wyboru są dwie pory warsztatów, pierwsza o godzinie 14:00 i druga o godzinie 18:00. Koszt udziału w tym wyjątkowym i oryginalnym wydarzeniu to jedyne 250 złotych od osoby. Liczba miejsc ograniczona! Chętnych prosimy o zapisywanie się mailowo na adres: sklep@serypolskie.pl Zapraszamy!

(foto dzięki uprzejmości firmy Miele)

warsztaty serowarskie MIELE
dodano 11 lat temu
 
 

Logowanie

yNie masz konta? zarejestruj się

 

Hasło zostanie przesłane na podany adres e-mail po zakończeniu rejestracji

Klikając poniższy przycisk, potwierdzasz zapoznanie się i zgodę z regulaminem, polityką prywatności, zgodą na przetwarzanie danych osobowych, zgodą na otrzymywanie korespondencji drogą elektroniczną oraz politykę plików "cookies".

Zaloguj się lub zarejestruj za pośrednictwem serwisów społecznościowych

Klikając powyższy przycisk, potwierdzasz zapoznanie się i zgodę z regulaminem, polityką prywatności, zgodą na przetwarzanie danych osobowych, zgodą na otrzymywanie korespondencji drogą elektroniczną oraz politykę plików "cookies".

×

Sałaty, makarony, dania główne, słodkości.
Twoje ulubione potrawy, informacje o składnikach, inspiracje i artykuły wprost na Twoj e-mail:

×

Znajdź przepis

Sałaty, makarony, dania główne, słodkości.
Na Wrzącej Kuchni znajdziesz wiele sprawdzonych i oryginalnych przepisów. Skorzystaj z wyszukiwarki aby znaleźć cos dla siebie.

×