Relacja z Pierwszego Pikniku Blogerów Kulinarnych w Lublinie

Chciałam się z Wami podzielić zdjęciami z Pierwszego Pikniku Blogerów w Lublinie. Dodam, że to pierwsza tego typu akcja w naszym mieście. Przyznam szczerze, że nikt się nie spodziewał takiego zainteresowania:)  Nasza impreza odbyła się 17 sierpnia na Moście Kultury (to wspaniałe miejsce działań artystyczno – społecznych). A wszystko zaczęło się spontanicznie, pomysł wpadł mi do głowy na jednej z imprez organizowanych przez Most Kultury. Udało mi się skontaktować z dziewczynami, ustaliłyśmy kilka szczegółów na fb i jak widać na zdjęciach wyszło fatastycznie! Atmosfera była niepowtarzalna. Ludzie kosztowali, komentowali i brali przepisy. Cudowne było to, że po spróbowaniu wracali, aby powiedzieć miłe słowo lub przysyłali znajomych, aby spróbowali jakiegoś dania. O to chodziło :)Każda z nas przygotowała swoje najlepsze ciasta i potrawy. Można było spróbowac dań na parze, wypieków dietetycznych, tart owocowych, muffinków, babeczek portugalskich, ciasta marchewkowego, specjałów regionalnych, konfitur, napalskich słodyczy, chlebków, pełnoziarnistej tarty serowej ze śliwkami i dużo dużo więcej. 
 
a oto nasza skromna załoga: 

messybeauty

Smacznie Oglądaj! messybeauty.pl

Logowanie

yNie masz konta? zarejestruj się

 

Hasło zostanie przesłane na podany adres e-mail po zakończeniu rejestracji

Klikając poniższy przycisk, potwierdzasz zapoznanie się i zgodę z regulaminem, polityką prywatności, zgodą na przetwarzanie danych osobowych, zgodą na otrzymywanie korespondencji drogą elektroniczną oraz politykę plików "cookies".

Zaloguj się lub zarejestruj za pośrednictwem serwisów społecznościowych

Klikając powyższy przycisk, potwierdzasz zapoznanie się i zgodę z regulaminem, polityką prywatności, zgodą na przetwarzanie danych osobowych, zgodą na otrzymywanie korespondencji drogą elektroniczną oraz politykę plików "cookies".

×

Sałaty, makarony, dania główne, słodkości.
Twoje ulubione potrawy, informacje o składnikach, inspiracje i artykuły wprost na Twoj e-mail:

×

Znajdź przepis

Sałaty, makarony, dania główne, słodkości.
Na Wrzącej Kuchni znajdziesz wiele sprawdzonych i oryginalnych przepisów. Skorzystaj z wyszukiwarki aby znaleźć cos dla siebie.

×