Idealna zmywarka do małej kuchni

Mieszkasz w pojedynkę lub wynajmujesz kawalerkę z przyjaciółką? A może po prostu twoja kuchnia jest mała i nie ma w niej wielu możliwości do wprowadzania nowego sprzętu? Niezależnie od tego, z jakich przyczyn potrzebujesz mniejszego sprzętu do kuchni, bez problemu znajdziesz zmywarkę dopasowaną do swoich potrzeb.

Dlaczego warto?

 Praca, studia, obowiązki domowe, a do tego realizowanie życiowych pasji czy dbałość o kondycję fizyczną – jako nowoczesne kobiety mamy naprawdę wiele na głowie. Nic dziwnego, że czasami brakuje nam czasu na tak przyziemne sprawy, jak zmywanie. Niestety, widok piętrzących się w zlewie naczyń potrafi popsuć nam humor, gdy wracamy z pracy i marzymy raczej o wypoczynku niż o sprzątaniu. Zmywarka pozwala nam oszczędzić sporo czasu i energii, którą możemy zachować na realizację ważniejszych dla nas zadań. Dzięki dostępności wielu niewielkich modeli nie musimy obawiać się większego zużycia wody czy wyższych rachunków za prąd – wręcz przeciwnie, odpowiednio dobrana i właściwie eksploatowana zmywarka pozwoli nam zaoszczędzić.

Do każdego wnętrza

Na szczęście dawno minęły czasy, kiedy, by kupić zmywarkę, musieliśmy najpierw wygospodarować na nią mnóstwo miejsca w kuchni. Obecnie bez trudu znajdziemy modele o wystarczającej pojemności, idealnie dopasowany do naprawdę niewielkiej powierzchni. Ciekawym rozwiązaniem są tak zwane zmywarki nablatowe, ustawiane bezpośrednio na blacie kuchennym. Zazwyczaj mają one wymiary 50×50 cm i mieszczą od czterech do sześciu nakryć. Inną możliwością jest kupienie zmywarki z linii „slim” – o szerokości 45 cm. Doskonale nadają się one do wykorzystania w niewielkiej kuchni, a jednocześnie mają sporą pojemność – zmywają nawet od ośmiu do dziesięciu kompletów naczyń jednocześnie.

Dodatkowe programy

Jeśli nie zmywamy zbyt często lub zdarza nam się mieć do umycia niewielką liczbę naczyń, możemy skorzystać z różnych specjalnych programów, pozwalających opóźnić start urządzenia czy też przeprowadzić zmywanie tylko jednego kosza. Dlatego warto przed podjęciem decyzji o zakupie sprawdzić, jakie opcje dodatkowe posiada dany model. W przypadku małego mieszkania dobrze jest także zadbać o to, by zmywarka pracowała cicho, nie zakłócając naszej pracy czy wypoczynku. Pamiętajmy, aby tego rodzaju sprzęt kupować z namysłem, zbierając potrzebne dane czy korzystając ze wsparcia ekspertów. By dowiedzieć się więcej, sprawdź, jaką zmywarkę wybrać na zmywajwzmywarce.pl.

Zmywarka sprawdzi się doskonale nie tylko w przypadku dużych rodzin – wszystkim pozwoli zaoszczędzić czas i pieniądze, a także cieszyć się wyjątkowo czystymi i lśniącymi naczyniami. Dzięki szerokiej gamie modeli bez trudu znajdziemy odpowiedni sprzęt, nadający się do wykorzystania nawet w niewielkiej kuchni.

Logowanie

yNie masz konta? zarejestruj się

 

Hasło zostanie przesłane na podany adres e-mail po zakończeniu rejestracji

Klikając poniższy przycisk, potwierdzasz zapoznanie się i zgodę z regulaminem, polityką prywatności, zgodą na przetwarzanie danych osobowych, zgodą na otrzymywanie korespondencji drogą elektroniczną oraz politykę plików "cookies".

Zaloguj się lub zarejestruj za pośrednictwem serwisów społecznościowych

Klikając powyższy przycisk, potwierdzasz zapoznanie się i zgodę z regulaminem, polityką prywatności, zgodą na przetwarzanie danych osobowych, zgodą na otrzymywanie korespondencji drogą elektroniczną oraz politykę plików "cookies".

×

Sałaty, makarony, dania główne, słodkości.
Twoje ulubione potrawy, informacje o składnikach, inspiracje i artykuły wprost na Twoj e-mail:

×

Znajdź przepis

Sałaty, makarony, dania główne, słodkości.
Na Wrzącej Kuchni znajdziesz wiele sprawdzonych i oryginalnych przepisów. Skorzystaj z wyszukiwarki aby znaleźć cos dla siebie.

×