Warsztaty z miksowaniem w tle

Kilka dni temu miałam okazję uczestniczyć w warsztatach organizowanych przez Russell Hobbs. W trakcie warsztatów testowaliśmy nowy sprzęt z linii  Illumina przygotowując kilkanaście przepisów. Poziom trudności przepisów był różny od koktajlu z truskawek do bardziej skomplikowanego chłodnika z buraków, gazpachio, past z orzechów, humusa itd. Sprzęt testuje się na daniach o różnym poziomie skomplikowania i przez różne osoby. Efekt, sprzęt dał radę, nic nie padło nawet podczas miksowania bardzo gęstej pasty z orzechów ( co niektórzy czekali na mały skandal pt. może coś nie wydoli i się spali i będzie o czym pisać :)). Sprzęt obronił się. Oczywiście po tak, krótkiej pracy ze sprzętem wiele napisać się nie da, wizualnie jest ok a wytrzymałość i doświadczenia użytkownika sami możecie sprawdzić.

W trakcie warsztatów jeden sprzęt wpadł mi w oko i przyznam, że z tego zachwytu nawet zrobiłam tak na szybko osobisty koktajl na potrzeby moich zdjęć (Przepis banalny ale naprawdę dobry: truskawki +jogurt+ minimalny cukier + garść świeżej melisy cytrynowej). Jest to blender, który służy do szybkiego przygotowywania koktajli i zmieniając tylko zamknięcie mamy już gotowy bidon do zabrania ze sobą. Czuję, że ten sprzęt może być dla mnie niemałym ułatwieniem. Koktajle do moich dzieci x 2, dla mnie inne niż dla dzieci, dla męża jeszcze inne bo przecież biega i tego co ja lub dzieci nie pije . Nikt się nie kłóci, każdy ma swoją wersję ze swoimi ulubionymi dodatkami. Wrzucasz, miksujesz, nigdzie nie przelewasz, zmieniasz korek i gotowe do zabrania ze sobą. Oczywiście umyć będzie trzeba później ale i tak zawsze myć trzeba, w tym przypadku o jest tego trochę mniej :).

Julita Strzałkowska

Zdjęcia: Julita Strzałkowska

DSC_3921 DSC_3924 DSC_3928 DSC_3930 DSC_3932 DSC_3938 DSC_3947 DSC_3949DSC_3984 DSC_3994DSC_3999DSC_3925 DSC_3929 DSC_3946 DSC_4017DSC_4010DSC_4022

 

Julita Strzałkowska

Gotowanie jest dla mnie podążaniem za smakiem, jego odkrywaniem i utrwalaniem. Często gotuję intuicyjnie, zmieniam przepisy, dodaję inne składniki. Uwielbiam gotować dla rodziny i przyjaciół, kiedy widzę ich najedzonych i zadowolonych czuję, że dostaję skrzydeł.

Logowanie

yNie masz konta? zarejestruj się

 

Hasło zostanie przesłane na podany adres e-mail po zakończeniu rejestracji

Klikając poniższy przycisk, potwierdzasz zapoznanie się i zgodę z regulaminem, polityką prywatności, zgodą na przetwarzanie danych osobowych, zgodą na otrzymywanie korespondencji drogą elektroniczną oraz politykę plików "cookies".

Zaloguj się lub zarejestruj za pośrednictwem serwisów społecznościowych

Klikając powyższy przycisk, potwierdzasz zapoznanie się i zgodę z regulaminem, polityką prywatności, zgodą na przetwarzanie danych osobowych, zgodą na otrzymywanie korespondencji drogą elektroniczną oraz politykę plików "cookies".

×

Sałaty, makarony, dania główne, słodkości.
Twoje ulubione potrawy, informacje o składnikach, inspiracje i artykuły wprost na Twoj e-mail:

×

Znajdź przepis

Sałaty, makarony, dania główne, słodkości.
Na Wrzącej Kuchni znajdziesz wiele sprawdzonych i oryginalnych przepisów. Skorzystaj z wyszukiwarki aby znaleźć cos dla siebie.

×