Komentarze: 0

Dzieje się

MAŁE Najedzeni Fest! Po ziemniaki!

Miasto: Kraków

28 września, w trakcie MNF!, gotujący zmierzą się z tematem „Po ziemniaki!” udowadniając, że ziemniaki to nie tylko mdłe purée do kotleta, choć i ono wymaga serca. Tym razem zapraszamy na Stary Kleparz, gdzie na straganach rozgościmy się od g. 11 do 17.

Warsztaty kulinarne z Przemkiem Błaszczykiem, finalistą TOP CHEF Polska, szefem kuchni autorskiego bistro Mańana Bistro & Wine Bar, rekomendowanego przez organizację Slowfood Polska podczas akcji Gęsina na św. Marcina, odbędą się w trakcie MNF!
Zgłoszenia przesyłajcie na adres: info@przemekblaszczyk.pl. Warsztaty trwają 1,5 godziny, 6 grup po 3 osoby, a ich cena to 35 pln.

Cztery edycje w roku festiwalu kulinarnego Najedzeni Fest! nie są jednak w stanie zaspokoić głodu nowych odkryć kulinarnych krakowian. Dlatego stworzyłyśmy nowy projekt cyklicznych, mniejszych edycji pod tytułem MAŁE Najedzeni Fest! Spotkania w kameralnych, nietuzinkowych miejscach z ciekawym menu, będą odbywały się pod konkretnymi hasłami. Chcemy, aby narzucony kierunek poszukiwań kulinarnych łączył się z porą roku bądź trendem we współczesnym gotowaniu. Każda edycja MNF! to pokaz kreatywności i umiejętności kilku kucharzy, blogerów i amatorów, degustacja kawy i win połączone z piknikiem i muzyką.

A nakarmią nas:
Jadalnia
Molino.com.pl
Węgierskie Specjały
Mr.POTATO
Frytka Bar
Kuba Janicki #codziszjejanicki #lacuisinedecaro czyli Caro Pietyra i Karolina Zaremba, jako kolektyw Potejto Potato
Pstrąg Ojcowski
Posiłki
Słodka manufaktura
Zupodajnia
Pierogi Babci Joli

Napoją:
Makiato
Warsztat Herbaty
Lipowa 6F/ Krako Slow Wines – rumuńskie wino z beczki!

Patronat medialny: wrzacakuchnia.pl

Najedzeni Fest

MAŁE Najedzeni Fest! Po ziemniaki

To nie koniec listy,stay tuned!

10346222_332395146937224_1974196491205752329_n

10552593_322617387915000_3897908586952679122_n
dodano 8 lat temu
 
 

Logowanie

yNie masz konta? zarejestruj się

 

Hasło zostanie przesłane na podany adres e-mail po zakończeniu rejestracji

Klikając poniższy przycisk, potwierdzasz zapoznanie się i zgodę z regulaminem, polityką prywatności, zgodą na przetwarzanie danych osobowych, zgodą na otrzymywanie korespondencji drogą elektroniczną oraz politykę plików "cookies".

Zaloguj się lub zarejestruj za pośrednictwem serwisów społecznościowych

Klikając powyższy przycisk, potwierdzasz zapoznanie się i zgodę z regulaminem, polityką prywatności, zgodą na przetwarzanie danych osobowych, zgodą na otrzymywanie korespondencji drogą elektroniczną oraz politykę plików "cookies".

×

Sałaty, makarony, dania główne, słodkości.
Twoje ulubione potrawy, informacje o składnikach, inspiracje i artykuły wprost na Twoj e-mail:

×

Znajdź przepis

Sałaty, makarony, dania główne, słodkości.
Na Wrzącej Kuchni znajdziesz wiele sprawdzonych i oryginalnych przepisów. Skorzystaj z wyszukiwarki aby znaleźć cos dla siebie.

×