Komentarze: 0

Dzieje się

Warsztaty Zdrowego gotowania z Dietetykiem!

Miasto: Warszawa

Zapraszamy na kolejne warsztaty, które odbędą się już za niecały miesiąc.

Warsztaty kulinarne są połączeniem teorii z praktyką. Zajęcia praktyczne przeplatane są cennymi wskazówkami dotyczącymi odżywiania, przyswajania składników mineralnych, komponowania posiłków i ustalania zapotrzebowania na składniki odżywcze.

Podczas trzech godzin trwania kursu pokażemy Ci nie tylko w jaki sposób gotować zdrowo, szybko i przyjemnie ale także jak urozmaicać swój jadłospis, komponować smaki, przyprawiać potrawy, jakich zamienników w kuchni używać. Kładziemy duży nacisk na zdrowe odżywianie a także szybkość wykonywania posiłków, omawiamy techniki kulinarne, uczymy eksperymentować w kuchni.

Warsztaty są ściśle wegetariańskie, gotujemy bez cholesterolu i tłuszczy nasyconych!

Aby zapisać się na nasz kurs zapraszamy na stronę internetową http://www.witalnosc.pl/kurs-kulinarny/ a także na naszego fanpage, na którym można obejrzeć zdjęcia z minionych warsztatów a także przeczytać ciekawostki żywieniowe.

https://www.facebook.com/Witalnoscnatalerzu

Gotowanie z dietetykiem LOGO
dodano 11 lat temu
 
 

Logowanie

yNie masz konta? zarejestruj się

 

Hasło zostanie przesłane na podany adres e-mail po zakończeniu rejestracji

Klikając poniższy przycisk, potwierdzasz zapoznanie się i zgodę z regulaminem, polityką prywatności, zgodą na przetwarzanie danych osobowych, zgodą na otrzymywanie korespondencji drogą elektroniczną oraz politykę plików "cookies".

Zaloguj się lub zarejestruj za pośrednictwem serwisów społecznościowych

Klikając powyższy przycisk, potwierdzasz zapoznanie się i zgodę z regulaminem, polityką prywatności, zgodą na przetwarzanie danych osobowych, zgodą na otrzymywanie korespondencji drogą elektroniczną oraz politykę plików "cookies".

×

Sałaty, makarony, dania główne, słodkości.
Twoje ulubione potrawy, informacje o składnikach, inspiracje i artykuły wprost na Twoj e-mail:

×

Znajdź przepis

Sałaty, makarony, dania główne, słodkości.
Na Wrzącej Kuchni znajdziesz wiele sprawdzonych i oryginalnych przepisów. Skorzystaj z wyszukiwarki aby znaleźć cos dla siebie.

×