Życie w stylu Fit

Podobno to, co i jak jemy ma największy wpływ na to jak wyglądamy. Oczywiście aktywność fizyczna jest także bardzo ważna jednak, jeśli postawimy wyłącznie na wysiłek fizyczny nie dbając o to, co i jak jemy efekty będą raczej mało widoczne lub ich nie będzie.
Powinniśmy traktować nasz organizm dosyć kompleksowo, jeść smacznie, świadomie i zdrowo oraz być aktywnym fizycznie, efekty gwarantuję. Przykładem takiego kompleksowego podejścia do ciała może być Sylwia Wiesenberg, Polka mieszkającą USA, twórczyni TONIQUE FITNESS, fanka sportu i zdrowego odżywiania, ambasadorka kolekcji FIT & FUN.
Kilka pierwszych zdań zamienionych z Sylwią i już wiem, że się rozumiemy. Otwarta, uśmiechnięta, pełna pozytywnej energii, bardzo spójna. Jest świetną wizytówką stylu życia, który promuje. Matka dwójki dzieci, która pokazuje, że w życiu większość rzeczy jest na wyciągnięcie ręki i tylko od nas samych zależy: jak daleko rękę wyciągniemy i co zrobimy z tym co już w tym ręku trzymamy. Mocno wierzę, że pokonanie własnych słabości, ograniczeń i walka o lepszą jakość życia (uwaga, nie myślę o materialnych aspektach życia) w długim czasie zaprocentuje naszym dobrym zdrowiem i samopoczuciem a to jest naprawdę bezcenne.

W trakcie warsztatów z Sylwią przygotowaliśmy kilka dan i koktajli według jej przepisów w stylu TONIQUE. Do przygotowania przepisów używaliśmy dużej ilości: kasz, nasion, kiełków, świeżych owoców oraz świeżych sałat dostarczonych przez Fit&Easy. Przepisy, które przygotowywaliśmy w trakcie warsztatów były w 100% wegetariańskie. Sylwia je także ryby i owoce morza, mięs typu wołowina, wieprzowina i drób w jej diecie nie znajdziecie. W trakcie przygotowywania przepisów korzystaliśmy z urządzeń Bosch, dosyć pomocnych w niektórych momentach.
Szaleństwa warsztatowe zakończyły się wspólnym jedzeniem i rozmowami przy wielkim pięknie przygotowanym stole. Sylwia dbała, aby każdy z nas spróbował wszystkich koktajli i sałatek. Każda sałatka była inna, każda bardzo dobra, będąca pod względem wartościowym pełnym daniem a nie tylko przekąską. Myślę, że spokojnie mogłabym przejść na dietę TONIQUE, ćwiczeń też spróbuję, wygląd Sylwii mówi sam za siebie.

Przepisy Sylwii Wiesenberg:
Koktajl moc melona

Koktajl naturalny energizer

Sałatka z farro, pieczoną marchewką, pistacjami i rukolą

Sałatka tęcza na talerzu

Sałatka z pieczonej brukselki z roszponką, orzechami laskowymi i serem parmezan

 

Julita Strzałkowska

Zdjęcia:Julita Strzałkowska

DSC_2171DSC_2036 DSC_2037DSC_2039DSC_2096DSC_2121DSC_2107DSC_2085 DSC_2091DSC_2099 DSC_2118 DSC_2130DSC_2135

Julita Strzałkowska

Gotowanie jest dla mnie podążaniem za smakiem, jego odkrywaniem i utrwalaniem. Często gotuję intuicyjnie, zmieniam przepisy, dodaję inne składniki. Uwielbiam gotować dla rodziny i przyjaciół, kiedy widzę ich najedzonych i zadowolonych czuję, że dostaję skrzydeł.

Logowanie

yNie masz konta? zarejestruj się

 

Hasło zostanie przesłane na podany adres e-mail po zakończeniu rejestracji

Klikając poniższy przycisk, potwierdzasz zapoznanie się i zgodę z regulaminem, polityką prywatności, zgodą na przetwarzanie danych osobowych, zgodą na otrzymywanie korespondencji drogą elektroniczną oraz politykę plików "cookies".

Zaloguj się lub zarejestruj za pośrednictwem serwisów społecznościowych

Klikając powyższy przycisk, potwierdzasz zapoznanie się i zgodę z regulaminem, polityką prywatności, zgodą na przetwarzanie danych osobowych, zgodą na otrzymywanie korespondencji drogą elektroniczną oraz politykę plików "cookies".

×

Sałaty, makarony, dania główne, słodkości.
Twoje ulubione potrawy, informacje o składnikach, inspiracje i artykuły wprost na Twoj e-mail:

×

Znajdź przepis

Sałaty, makarony, dania główne, słodkości.
Na Wrzącej Kuchni znajdziesz wiele sprawdzonych i oryginalnych przepisów. Skorzystaj z wyszukiwarki aby znaleźć cos dla siebie.

×