Dania z kurczakiem        (1 / 11)Pieczony kurczak ze śliwkami

Pieczony kurczak ze śliwkami. Kurczak już jakiś tydzień temu gościł na naszym stole, a dzisiaj gości na blogu:) U mnie teraz poślizg z racji pracy. A uwierzcie mi spędzam tam bardzo dużo czasu…no ale w końcu przepis jest i jeszcze możecie go wykorzystać:) Kurczaczek był bardzo miękki, a urodzaj śliwek spowodował, że zaczełam je dodawać do wszystkiego:) No i mamy pyszniutki kurczaczek…

Składniki

  • 1 kurczak
  • 200 g śliwek
  • sól do smaku
  • pieprz wedle uznania
  • 2 łyżki masła

Dania z kurczakiem, w każdym domu znajdziecie przepisy na dania z kurczakiem, czasem warto sprawdzić jak inni przygotowują takie dania i zmienić swoje przyzwyczajenia. Kurczak orientalnie, jogurtowe szaszłyki lub zapiekany z pomidorami i mozarellą. Ciekawe dania z kurczakiem, zapraszamy Was do sprawdzenia przepisów.

Logowanie

yNie masz konta? zarejestruj się

 

Hasło zostanie przesłane na podany adres e-mail po zakończeniu rejestracji

Klikając poniższy przycisk, potwierdzasz zapoznanie się i zgodę z regulaminem, polityką prywatności, zgodą na przetwarzanie danych osobowych, zgodą na otrzymywanie korespondencji drogą elektroniczną oraz politykę plików "cookies".

Zaloguj się lub zarejestruj za pośrednictwem serwisów społecznościowych

Klikając powyższy przycisk, potwierdzasz zapoznanie się i zgodę z regulaminem, polityką prywatności, zgodą na przetwarzanie danych osobowych, zgodą na otrzymywanie korespondencji drogą elektroniczną oraz politykę plików "cookies".

×

Sałaty, makarony, dania główne, słodkości.
Twoje ulubione potrawy, informacje o składnikach, inspiracje i artykuły wprost na Twoj e-mail:

×

Znajdź przepis

Sałaty, makarony, dania główne, słodkości.
Na Wrzącej Kuchni znajdziesz wiele sprawdzonych i oryginalnych przepisów. Skorzystaj z wyszukiwarki aby znaleźć cos dla siebie.

×