Jak wyglądała sesja Słodkie Walentynki

Sesja do konkursu Słodkie Walentynki już za nami :).

Sesja wyjątkowo słodka i z małymi niespodziankami, które jak zawsze towarzyszą kuchennej działalności.

Aura za oknem wyjątkowo nie sprzyjała intensywnej pracy, za to konsumpcja sesyjnych smakołyków wynagrodziła wszystkie starania. Nie pamiętam kiedy ostatnio wchłonęłam taką ilość słodkiści, do końca dnia byłam pełna.

Na koniec zobiłyśmy czekoladowe kulki owsiane według przepisu Makutry, naprawdę świetne, z dodatkim alkoholu nawet pyszne.

Jutro po południu ogłoszenie wyników, czy macie swoich faworytów?

Julita Strzałkowska

Gotowanie jest dla mnie podążaniem za smakiem, jego odkrywaniem i utrwalaniem. Często gotuję intuicyjnie, zmieniam przepisy, dodaję inne składniki. Uwielbiam gotować dla rodziny i przyjaciół, kiedy widzę ich najedzonych i zadowolonych czuję, że dostaję skrzydeł.

Logowanie

yNie masz konta? zarejestruj się

 

Hasło zostanie przesłane na podany adres e-mail po zakończeniu rejestracji

Klikając poniższy przycisk, potwierdzasz zapoznanie się i zgodę z regulaminem, polityką prywatności, zgodą na przetwarzanie danych osobowych, zgodą na otrzymywanie korespondencji drogą elektroniczną oraz politykę plików "cookies".

Zaloguj się lub zarejestruj za pośrednictwem serwisów społecznościowych

Klikając powyższy przycisk, potwierdzasz zapoznanie się i zgodę z regulaminem, polityką prywatności, zgodą na przetwarzanie danych osobowych, zgodą na otrzymywanie korespondencji drogą elektroniczną oraz politykę plików "cookies".

×

Sałaty, makarony, dania główne, słodkości.
Twoje ulubione potrawy, informacje o składnikach, inspiracje i artykuły wprost na Twoj e-mail:

×

Znajdź przepis

Sałaty, makarony, dania główne, słodkości.
Na Wrzącej Kuchni znajdziesz wiele sprawdzonych i oryginalnych przepisów. Skorzystaj z wyszukiwarki aby znaleźć cos dla siebie.

×