Food Service stawia na ludzi

Już po raz trzeci odbędzie się spotkanie w gronie najbardziej doświadczonych, przedsiębiorczych i ambitnych praktyków branży HoReCa w Polsce. Food Service Summit 2016 odbędzie się 31 marca 2016 roku w Sofitel Warsaw Victoria Hotel w Warszawie. Tematem przewodnim tegorocznej konferencji będą ludzie, bo to relacje między nimi budują sukces biznesu restauracyjnego.

Oprócz bloku wykładowego, nowością będą warsztaty dla sommelierów, restauratorów i menedżerów, podczas których położymy nacisk na edukację i wiedzę praktyczną związaną z zarządzaniem zespołem. W programie także „Debata ligi mistrzów”, w której omówimy zjawisko oceny restauracji przez uczestników rynku gastronomicznego – gości, krytyków kulinarnych, autorów przewodników,blogerów, etc. oraz „Ring” – gorąca dyskusja producentów, dostawców, szefów kuchni i restauratorów o tym jak pogodzić interesy dostawców i odbiorców w kontekście ceny, dostępności i jakości produktów. Dzień zakończy wieczorne after party dla wszystkich uczestników konferencji.

Do udziału w wydarzeniu zachęcam właścicieli i menedżerów restauracji, szefów kuchni, sommelierów, przyszłych restauratorów, agencje PR, firmy zaopatrujące sektor HoReCa, media związane z profesjonalną gastronomią oraz osoby zainteresowane tematyką kulinarną pragnące rozwijać się zawodowo w tej branży.

Wśród prelegentów m. in.

– Tomasz Jakubiak, właściciel restauracji Gar Jakubiaka, prowadzący program „Jakubiak rodzinnie” ,autor książek kulinarnych

– Grzegorz Kłos, właściciel restauracji Ed Red oraz sieci Fabryka Pizzy

– Michał Kuter, właściciel i szef kuchni restauracji A Nóż Widelec

– Grzegorz Łapanowski, kucharz i dziennikarz kulinarny, właściciel Food Lab Studio

– Daniel Pawełek, właściciel restauracji Butchery & Wine, Brasserie Warszawska oraz Rozbrat 20

– Andrzej Polan, właściciel restauracji Mała Polana Smaków, prowadzący program w Kuchni+ „Czy na pewno umiesz gotować?” oraz „Dzień Dobry TVN”

– Ewa „Malika” Szyc-Juchnowicz, właścicielka i szefowa kuchni restauracji Malika

Sylwetki wszystkich prelegentów przedstawione są na: kilknij tu 

Szczegółowy program konferencji: kliknij tu

Organizatorem konferencji jest wydawnictwo VFP Communications, wydawca m.in. magazynów

„Food Service”, „Handel”, „Media & Marketing Polska”.

Kontakt w sprawie biletów:

Anna Pastor

tel.: 22 514 65 67

anna.pastor@media.com.pl

Bilety także do nabycia online: kliknij tu 

Layout 1 copy 6

Julita Strzałkowska

Gotowanie jest dla mnie podążaniem za smakiem, jego odkrywaniem i utrwalaniem. Często gotuję intuicyjnie, zmieniam przepisy, dodaję inne składniki. Uwielbiam gotować dla rodziny i przyjaciół, kiedy widzę ich najedzonych i zadowolonych czuję, że dostaję skrzydeł.

Logowanie

yNie masz konta? zarejestruj się

 

Hasło zostanie przesłane na podany adres e-mail po zakończeniu rejestracji

Klikając poniższy przycisk, potwierdzasz zapoznanie się i zgodę z regulaminem, polityką prywatności, zgodą na przetwarzanie danych osobowych, zgodą na otrzymywanie korespondencji drogą elektroniczną oraz politykę plików "cookies".

Zaloguj się lub zarejestruj za pośrednictwem serwisów społecznościowych

Klikając powyższy przycisk, potwierdzasz zapoznanie się i zgodę z regulaminem, polityką prywatności, zgodą na przetwarzanie danych osobowych, zgodą na otrzymywanie korespondencji drogą elektroniczną oraz politykę plików "cookies".

×

Sałaty, makarony, dania główne, słodkości.
Twoje ulubione potrawy, informacje o składnikach, inspiracje i artykuły wprost na Twoj e-mail:

×

Znajdź przepis

Sałaty, makarony, dania główne, słodkości.
Na Wrzącej Kuchni znajdziesz wiele sprawdzonych i oryginalnych przepisów. Skorzystaj z wyszukiwarki aby znaleźć cos dla siebie.

×