Menu Detoxowe na 7 dni

Jeśli przeczytaliście moje ostatnie  dwa wpisy: Detox – dlaczego warto go zrobić i Na detoxie – czego można się spodziewać? z pewnością jesteście bardziej świadomi i przygotowani na to co dziś publikuję :). Tak jak już wcześniej napisałam od poniedziałku przez kolejne 7 dni będę na sobie testować to menu.

Miałam już czas na dokładne zapoznanie się z całym menu, nie mówię, że będzie łatwo ale z pewnością mam dużą motywację do podjęcia wyzwania. Do poniedziałku mam nadzieję przekonać mojego męża na dołączenie do akcji detox, zawsze razem będzie łatwiej :). Oczywiście jeśli stanowczo odmówi ja się z pewnością nie wycofam, raz podjętej decyzji należy się trzymać. W ciągu tygodnia trwania diety będę Wam zdawała relacje o tym co się dzieje i jak wyglądają niektóre dania na profilu Fb wrzącej TU.

Kto się przyłącza do akcji? Jesteście gotowi?

7 dniowe menu wersja PDF, kliknij TU 7 DNIOWE MENU

Lista zakupów na 7 dni, kliknij TU LISTA ZAKUPÓW

7 dniowe menu wersja on-line, kliknij TU

Dieta przygotowana przez dietetyka Ewę Ceborską – Scheiterbauer, prowadzącą przychodnię food-diet.pl

Trzymam za Was kciuki, POWODZENIA 🙂

Screen Shot 2016-03-02 at 22.51.31

shutterstock_257581570

 

 

Julita Strzałkowska

Gotowanie jest dla mnie podążaniem za smakiem, jego odkrywaniem i utrwalaniem. Często gotuję intuicyjnie, zmieniam przepisy, dodaję inne składniki. Uwielbiam gotować dla rodziny i przyjaciół, kiedy widzę ich najedzonych i zadowolonych czuję, że dostaję skrzydeł.

Logowanie

yNie masz konta? zarejestruj się

 

Hasło zostanie przesłane na podany adres e-mail po zakończeniu rejestracji

Klikając poniższy przycisk, potwierdzasz zapoznanie się i zgodę z regulaminem, polityką prywatności, zgodą na przetwarzanie danych osobowych, zgodą na otrzymywanie korespondencji drogą elektroniczną oraz politykę plików "cookies".

Zaloguj się lub zarejestruj za pośrednictwem serwisów społecznościowych

Klikając powyższy przycisk, potwierdzasz zapoznanie się i zgodę z regulaminem, polityką prywatności, zgodą na przetwarzanie danych osobowych, zgodą na otrzymywanie korespondencji drogą elektroniczną oraz politykę plików "cookies".

×

Sałaty, makarony, dania główne, słodkości.
Twoje ulubione potrawy, informacje o składnikach, inspiracje i artykuły wprost na Twoj e-mail:

×

Znajdź przepis

Sałaty, makarony, dania główne, słodkości.
Na Wrzącej Kuchni znajdziesz wiele sprawdzonych i oryginalnych przepisów. Skorzystaj z wyszukiwarki aby znaleźć cos dla siebie.

×