Cukiernia Kasi – konkurs

Moi drodzy, miło mi Was poinformować o starcie konkursu Cukiernia Kasi, w którym z wraz z Asią z Odczaruj Gary będę oceniać i wybierać zgłoszone przez uczestników przepisy.

Dlaczego zgodziłam się na bycie w Jury konkursowym? Ci, którzy mnie znają wiedzą jak bardzo lubię motywować do działań, rozwoju i pokonywania własnych ograniczeń. Każdy z nas ma ogromny potencjał niestety często w pogoni za codziennym życiem zapominamy o sobie, swoich pasjach i swoich możliwościach.

Dlatego mam dla Was kolejne wyzwanie, wzięcie udziału w konkursie na zimowe wypieki dla bliskich. Wiem jakie cudowne, unikatowe i niestandardowe potraficie mieć pomysły. Nie raz w trakcie konkursów na wrzącej bardzo mnie zaskakiwaliście swoją kreatywnością i tym razem zaskoczcie mnie. Pamiętajcie, jak zawsze w konkursach kulinarnych liczy się super pomysł, jego unikalność, użyte składniki i połączenia smakowe. Sprawcie, aby w trakcie czytania zgłoszonych przez Was przepisów nasze ślinianki zwariowały :).

Wraz z Asią do finału konkursu wybierzemy 20 przepisów, ale to nie koniec. Nad każdym z tych przepisów pochylimy się, upieczemy go i zrobimy mu piękne zdjęcie. Ze zdjęć 20 finalistów powstanie e-book, który po konkursie będziecie mogli ściągnąć i mieć go na pamiątkę.

Przypomnę jeszcze, że główną nagrodą w konkursie jest iPad – otrzyma go najlepszy przepis, zaś nagrodami dodatkowymi jest: 19 brytfanek z plastikową pokrywą oraz 20 książek w wersji papierowej ze specjalną dedykacją Asi i moją.

Jeśli przyjmujecie wyzwanie, zapraszam Was na stronę konkursu TU KLIK i do zgłaszania super przepisów. Trzymam za Was kciuki.

Julita

cukierniakasi_pll_julita01-1

Julita Strzałkowska

Gotowanie jest dla mnie podążaniem za smakiem, jego odkrywaniem i utrwalaniem. Często gotuję intuicyjnie, zmieniam przepisy, dodaję inne składniki. Uwielbiam gotować dla rodziny i przyjaciół, kiedy widzę ich najedzonych i zadowolonych czuję, że dostaję skrzydeł.

Logowanie

yNie masz konta? zarejestruj się

 

Hasło zostanie przesłane na podany adres e-mail po zakończeniu rejestracji

Klikając poniższy przycisk, potwierdzasz zapoznanie się i zgodę z regulaminem, polityką prywatności, zgodą na przetwarzanie danych osobowych, zgodą na otrzymywanie korespondencji drogą elektroniczną oraz politykę plików "cookies".

Zaloguj się lub zarejestruj za pośrednictwem serwisów społecznościowych

Klikając powyższy przycisk, potwierdzasz zapoznanie się i zgodę z regulaminem, polityką prywatności, zgodą na przetwarzanie danych osobowych, zgodą na otrzymywanie korespondencji drogą elektroniczną oraz politykę plików "cookies".

×

Sałaty, makarony, dania główne, słodkości.
Twoje ulubione potrawy, informacje o składnikach, inspiracje i artykuły wprost na Twoj e-mail:

×

Znajdź przepis

Sałaty, makarony, dania główne, słodkości.
Na Wrzącej Kuchni znajdziesz wiele sprawdzonych i oryginalnych przepisów. Skorzystaj z wyszukiwarki aby znaleźć cos dla siebie.

×