Cukiernia Kasi – wiosenna edycja konkursu

Moi drodzy, miło mi poinformować, że kolejna edycja konkursu Cukiernia Kasi właśnie ruszyła. Tym razem tematem przewodnim będzie wiosna i wiosenne wypieki. Tak jak w poprzedniej, zimowej edycji, wraz z Asią z Odczaruj Gary będę oceniać i wybierać zgłoszone przez Was przepisy.
Muszę Wam powiedzieć, że wybieranie 20 finałowych przepisów zimowej edycji konkursu Cukiernia Kasi było cudownym doświadczeniem, jesteście naprawdę niesamowicie zdolni i twórczy. Późniejsze: pieczenie ciast, dekorowanie, stylizowanie i zdjęcia dostarczyły nam wielu emocji. Niektóre z finałowych ciast wróciły nas do czasów dzieciństwa, rodzinnych spotkań, wspólnych świąt, było to bardzo nostalgiczne i wzruszające. Inne wypieki, pokazały nowoczesną, bardzo zdrową stronę domowego cukiernictwa. Wypiekibyły naprawdę pyszne i zdrowe zarazem, czyli to co lubimy najbardziej ☺.
Niektórzy z Was zastanawiają się dlaczego zdecydowałam się na bycie w Jury konkursowym? Ci, którzy mnie znają wiedzą jak bardzo lubię motywować do działań, rozwoju i pokonywania własnych ograniczeń. Każdy z nas ma ogromny potencjał, niestety często w pogoni za codziennym życiem zapominamy o sobie, swoich pasjach i swoich możliwościach. Po efektach zimowej edycji Cukierni Kasi, widać jak wielkie macie możliwości i jak najbardziej po raz kolejny chcę być przez Was zaskoczona, chcę wybrać najciekawsze przepisy, chcę je upiec, chcę je pięknie udekorować i zrobić im najpiękniejsze zdjęcia na które z pewnością zasługują. Dlatego koniecznie zgłaszajcie swoje pomysły na wiosenne wypieki, wiem, że możemy liczyć na Waszą kreatywność.
Wraz z Asią nie możemy doczekać się kolejnego finału konkursu w którym wybierzemy 20 przepisów. Właśnie te finałowe przepisy upieczemy, udekorujemy i zrobimy im zdjęcia.
Jak bardzo chcecie zobaczyć swój przepis w pięknie wydanym e-booku? Lub wygrać iPada – otrzyma go najlepszy przepis?
Jeśli przyjmujecie wyzwanie, zapraszam Was na stronę konkursu TU KLIK i do zgłaszania super przepisów.

Trzymam za Was kciuki.

Julita

konkurs Cukiernia KasiCukiernia

Julita Strzałkowska

Gotowanie jest dla mnie podążaniem za smakiem, jego odkrywaniem i utrwalaniem. Często gotuję intuicyjnie, zmieniam przepisy, dodaję inne składniki. Uwielbiam gotować dla rodziny i przyjaciół, kiedy widzę ich najedzonych i zadowolonych czuję, że dostaję skrzydeł.

Logowanie

yNie masz konta? zarejestruj się

 

Hasło zostanie przesłane na podany adres e-mail po zakończeniu rejestracji

Klikając poniższy przycisk, potwierdzasz zapoznanie się i zgodę z regulaminem, polityką prywatności, zgodą na przetwarzanie danych osobowych, zgodą na otrzymywanie korespondencji drogą elektroniczną oraz politykę plików "cookies".

Zaloguj się lub zarejestruj za pośrednictwem serwisów społecznościowych

Klikając powyższy przycisk, potwierdzasz zapoznanie się i zgodę z regulaminem, polityką prywatności, zgodą na przetwarzanie danych osobowych, zgodą na otrzymywanie korespondencji drogą elektroniczną oraz politykę plików "cookies".

×

Sałaty, makarony, dania główne, słodkości.
Twoje ulubione potrawy, informacje o składnikach, inspiracje i artykuły wprost na Twoj e-mail:

×

Znajdź przepis

Sałaty, makarony, dania główne, słodkości.
Na Wrzącej Kuchni znajdziesz wiele sprawdzonych i oryginalnych przepisów. Skorzystaj z wyszukiwarki aby znaleźć cos dla siebie.

×