Polubisz za wartość z Fit&Easy znamy już przepisy, które przechodzą do finału

Jesteście naprawdę bardzo kreatywni i po raz kolejny pokazaliście, że nie ma dla Was tematów kulinarnych których się nie podejmiecie.

Polubisz za wartość to hasło marki Fit&Easy. Ich piękne nowe opakowania kryją w sobie świetną zawartość i prawdziwą wartość odżywczą. Są to produkty z którymi można poszaleć i to właśnie pokazaliście w zgłoszonych przepisach. Już pod koniec tygodnia w trakcie sesji finałowej przekonamy się czy trzy przepisy, które przeszły do finału sprostają naszym oczekiwaniom. Przyznam, że nie jest łatwo z tylu świetnych przepisów wybrać tylko trzy, dlatego w tym konkursie przyznałyśmy 3 dodatkowe wyróżnienia, przepisy wyróżnione zostaną opublikowane podczas relacji finałowej po sesji.

To na czym się skupiałyśmy i co brałyśmy pod uwagę wybierając 3 przepisy finałowe:

  • poziom oryginalności formuły, zaskakujących połączeń
  • czy przepis zawierał w składnikach przynajmniej jeden lub więcej  mono produktów Fit&Easy  (Jarmuż, Szpinak, Roszponka, Rukola) lub był przygotowany na bazie miksów sałat marki Fit&Easy

Do finału wybrałyśmy trzy przepisy, które w trakcie piątkowej sesji wykonamy, spróbujemy ich smaku i przyznamy miejsca od 1 do 3 (kolejność przepisów, które dostały się do finału alfabetyczna):

Gnocchi z rukolą i ricottą z rozmarynowym masłem

Iwona Chmiel

SAŁATKA Z FIT-KULAMI

Just a SALAD

SERNICZEK DROŻDŻOWY ZE SZPINAKIEM

Sandra Wysocka

 

Finałowe wyniki konkursu będą opublikowane 12.12.2016 roku w poście podsumowującym spotkanie jury, gotowanie i sesję oraz na podstronie konkursu

Julita Strzałkowska

Gotowanie jest dla mnie podążaniem za smakiem, jego odkrywaniem i utrwalaniem. Często gotuję intuicyjnie, zmieniam przepisy, dodaję inne składniki. Uwielbiam gotować dla rodziny i przyjaciół, kiedy widzę ich najedzonych i zadowolonych czuję, że dostaję skrzydeł.

Logowanie

yNie masz konta? zarejestruj się

 

Hasło zostanie przesłane na podany adres e-mail po zakończeniu rejestracji

Klikając poniższy przycisk, potwierdzasz zapoznanie się i zgodę z regulaminem, polityką prywatności, zgodą na przetwarzanie danych osobowych, zgodą na otrzymywanie korespondencji drogą elektroniczną oraz politykę plików "cookies".

Zaloguj się lub zarejestruj za pośrednictwem serwisów społecznościowych

Klikając powyższy przycisk, potwierdzasz zapoznanie się i zgodę z regulaminem, polityką prywatności, zgodą na przetwarzanie danych osobowych, zgodą na otrzymywanie korespondencji drogą elektroniczną oraz politykę plików "cookies".

×

Sałaty, makarony, dania główne, słodkości.
Twoje ulubione potrawy, informacje o składnikach, inspiracje i artykuły wprost na Twoj e-mail:

×

Znajdź przepis

Sałaty, makarony, dania główne, słodkości.
Na Wrzącej Kuchni znajdziesz wiele sprawdzonych i oryginalnych przepisów. Skorzystaj z wyszukiwarki aby znaleźć cos dla siebie.

×