Jak wyglądała sesja do konkursu Polubisz za wartość z Fit&Easy

Jak już wcześniej pisałam jesteście naprawdę bardzo kreatywni i po raz kolejny pokazaliście, że nie ma dla Was tematów kulinarnych których się nie podejmiecie.

Polubisz za wartość to hasło marki Fit&Easy. Ich piękne nowe opakowania kryją w sobie świetną zawartość i prawdziwą wartość odżywczą. Są to produkty z którymi można poszaleć i to właśnie pokazaliście w zgłoszonych przepisach. Przyznam, że nie jest łatwo z tylu świetnych przepisów wybrać tylko trzy przepisy.

Na piątkowym spotkaniu i sesji jury, przygotowaliśmy trzy finałowe przepisy. Każdy z tych przepisów w 100% spełnił kryteria i założenia konkursu, czytając skład tych przepisów bardzo chciałyśmy ich spróbować i zobaczyć czy nasze „smakowe spekulacje” potwierdzą się. Każdy z tych przepisów zasługuje na finał, jednak spośród trzech musiałyśmy wybrać ten jeden, najlepszy. Decyzję o przyznaniu kolejnych miejsc w konkursie podjęłyśmy po spróbowaniu wszystkich trzech przepisów. chcecie znać naszą opinię?

Nagroda główna – miejsce pierwsze:

Gnocchi z rukolą i ricottą z rozmarynowym masłem – przepis w którym się zakochałyśmy: fajny pomysł na przesmażenie rukoli, kilka składników, prosty i szybki w przygotowaniu, masło rozmarynowe to prawdziwe cudo. Konsystencja lekka, smak w punkt, zjadłyśmy całą porcję i z pewnością druga podobnej wielkości też by się nie zmarnowała. Brawa za ten przepis :).


polubisz-za-wartosc-konkurs-6792

 Drugie miejsce:

SERNICZEK DROŻDŻOWY ZE SZPINAKIEM  – bardzo ciekawy przepis, naprawdę zdrowsza wersja sernika z dużą ilością szpinaku. Przepis prawie idealny, bardzo prosty i szybki w przygotowaniu, niewielka ilość składników, świetna konsystencja, to czego nam zabrakło to ciut więcej słodyczy i dodanie np. ekstraktu z wanilii. Zapach szpinaku w serniku dla niektórych może być przeszkodą, niewielka ilość wanilii mogła by spowodować znaczącą zmianę smaku i zapachu.

polubisz-za-wartosc-konkurs-6785

Trzecie miejsce:

SAŁATKA Z FIT-KULAMI – super zdrowy przepis, kochamy pomysł z Fit kulkami, świetne wykorzystanie produktów Fit&Easy. Całość dobrze zrównoważona smakowo, jest to rodzaj sałatki, która z pewnością może zastąpić całe danie. To z czym miałyśmy problem to konsystencja kul szpiankowo-rukolowych w porównaniu z tymi z pomidorów, były zbyt luźne, ale nie jest to duży problem, niestety przy wyborze musiałyśmy czepiać się szczegółów ;(.

polubisz-za-wartosc-konkurs-6815

Przepisy wyróżnione za pomysł, nagrody specjalne:

Zielony koktajl MOCY

Sałatka szpinakowa „Zielono mi”

Jeszcze raz dziękuję Wszystkim, którzy zgłosili swoje przepisy do konkursu, jesteście Wielcy !!!

Julita Strzałkowska

Zdjęcia: Julita Strzałkowska

polubisz-za-wartosc-konkurs-6736 polubisz-za-wartosc-konkurs-6828 polubisz-za-wartosc-konkurs-6813 polubisz-za-wartosc-konkurs-6803 polubisz-za-wartosc-konkurs-6792 polubisz-za-wartosc-konkurs-6787 polubisz-za-wartosc-konkurs-6785 polubisz-za-wartosc-konkurs-6783 polubisz-za-wartosc-konkurs-6769 polubisz-za-wartosc-konkurs-6763 polubisz-za-wartosc-konkurs-6762 polubisz-za-wartosc-konkurs-6756 polubisz-za-wartosc-konkurs-6751 polubisz-za-wartosc-konkurs-6745 polubisz-za-wartosc-konkurs-6735

Julita Strzałkowska

Gotowanie jest dla mnie podążaniem za smakiem, jego odkrywaniem i utrwalaniem. Często gotuję intuicyjnie, zmieniam przepisy, dodaję inne składniki. Uwielbiam gotować dla rodziny i przyjaciół, kiedy widzę ich najedzonych i zadowolonych czuję, że dostaję skrzydeł.

Logowanie

yNie masz konta? zarejestruj się

 

Hasło zostanie przesłane na podany adres e-mail po zakończeniu rejestracji

Klikając poniższy przycisk, potwierdzasz zapoznanie się i zgodę z regulaminem, polityką prywatności, zgodą na przetwarzanie danych osobowych, zgodą na otrzymywanie korespondencji drogą elektroniczną oraz politykę plików "cookies".

Zaloguj się lub zarejestruj za pośrednictwem serwisów społecznościowych

Klikając powyższy przycisk, potwierdzasz zapoznanie się i zgodę z regulaminem, polityką prywatności, zgodą na przetwarzanie danych osobowych, zgodą na otrzymywanie korespondencji drogą elektroniczną oraz politykę plików "cookies".

×

Sałaty, makarony, dania główne, słodkości.
Twoje ulubione potrawy, informacje o składnikach, inspiracje i artykuły wprost na Twoj e-mail:

×

Znajdź przepis

Sałaty, makarony, dania główne, słodkości.
Na Wrzącej Kuchni znajdziesz wiele sprawdzonych i oryginalnych przepisów. Skorzystaj z wyszukiwarki aby znaleźć cos dla siebie.

×