wracamy-do-szkoly-ze-smakiem-cover

KONKURS

Wracamy z wakacji ze smakiem

Podziel się swoimi sprawdzonymi przepisami na smaczne, zdrowe i pełne aromatów dania z wykorzystaniem przypraw marki Galeo i wygraj świetne nagrody!

Nagroda główna

Bon do Duki 300 zł + nóż Szefa Kuchni + 10 przypraw Galeo ufundowany przez markę Galeo

Nagroda za drugie miejsce

Bon do Duki 100 zł + nóż Szefa Kuchni + 10 przypraw Galeo ufundowany przez markę Galeo

Nagroda za trzecie miejsce

Bon do Duki 50 zł + nóż Szefa Kuchni + 10 przypraw Galeo ufundowany przez markę Galeo

5 wyróżnień

Rękawica kuchenna + 10 przypraw Galeo

Liczymy na Wasze kreatywne podejście do tematu konkursu Wracamy do szkoły ze smakiem.

Po wakacjach dzieci wracają do szkoły/przedszkola a ich rodzice jak co roku zaczynają zastanawiać się nad nowym zdrowym jadłospisem nie tylko dla pociech ale też dla siebie. Po dwóch miesiącach jedzeniowego folgowania wracamy do trybu „zdrowsze odżywianie”.
Do przygotowania dań zgłaszanych do konkursu powinniście użyć przynajmniej jednej z przypraw marki Galeo. Pokażcie jak ważne w przepisach są składniki i jak dzięki użyciu odpowiednich przypraw możemy nawet najprostrze przepisy podkręcić smakowo. Przepisy, które przygotujecie mogą być przekąską, pastą, koktajlem, sałatką, zupą, daniem głównym, deserem lub pomysłem na lunch box do pracy lub szkoły. Wasze propozycje przepisów mogą być wzorowane na daniach już znanych lub mogą być całkiem nowatorskie, Wasze osobiste. Pamiętajcie w tym konkursie najbardziej liczy się pomysł, przy wyborze finalistów jury skupia się na składnikach, połączeniach i treści przepisów.

Nagrody ufundowała marka:

galeo-konkurs

Wystarczy:
1. Zarejestrować się
2. Dodać przepis lub przepisy

Jury w składzie:
Julita Strzałkowska – prowadząca wrzacakuchnia.pl

ZGŁASZANIE PRZEPISÓW: 24.08.2017 do 14.09.2017
OGŁOSZENIE FINALISTÓW: 15.09.2017
SESJA, SPOTKANIE I GOTOWANIE: 18.09.2017 – 23.09.2017
WYNIKI: 24.09.2017

galeo-konkurs-przyprawyTrzy finałowe przepisy będą przygotowane i ocenione przez jury w trakcie spotkania i sesji 20.09.2017, jeśli jesteście ciekawi jak będzie wyglądać gotowanie, testowanie i robienie zdjęć zapraszam na Insta Story wrzacakuchnia kliknij TU , (Insta story można oglądać na telefonach) W trakcie środowego spotkania, jury wybierze kolejnych 5 przepisów, które otrzymają wyróżnienia. Ogłoszenie zwycięzców 24.09.2017.

JEŚLI JESTEŚCIE CIEKAWI JAK WYGLĄDAŁA SESJA DO KONKURSU ORAZ, KTÓRY Z PRZEPISOW WYGRAŁ LUB CHCECIE SPRAWDZIĆ, WYRÓŻNIONE PRZEPISY ZAPRASZAM TO WPISU TU, ZNAJDZIECIE TAM TEŻ SPORO ZDJĘĆ Z SESJI 🙂

 

Regulamin konkursu

Finaliści

Przepisy zgłoszone do konkursu:

Logowanie

yNie masz konta? zarejestruj się

 

Hasło zostanie przesłane na podany adres e-mail po zakończeniu rejestracji

Klikając poniższy przycisk, potwierdzasz zapoznanie się i zgodę z regulaminem, polityką prywatności, zgodą na przetwarzanie danych osobowych, zgodą na otrzymywanie korespondencji drogą elektroniczną oraz politykę plików "cookies".

Zaloguj się lub zarejestruj za pośrednictwem serwisów społecznościowych

Klikając powyższy przycisk, potwierdzasz zapoznanie się i zgodę z regulaminem, polityką prywatności, zgodą na przetwarzanie danych osobowych, zgodą na otrzymywanie korespondencji drogą elektroniczną oraz politykę plików "cookies".

×

Sałaty, makarony, dania główne, słodkości.
Twoje ulubione potrawy, informacje o składnikach, inspiracje i artykuły wprost na Twoj e-mail:

×

Znajdź przepis

Sałaty, makarony, dania główne, słodkości.
Na Wrzącej Kuchni znajdziesz wiele sprawdzonych i oryginalnych przepisów. Skorzystaj z wyszukiwarki aby znaleźć cos dla siebie.

×