pierniczki

KONKURS

Wigilijno-świąteczne przepisy

Podziel się swoimi sprawdzonymi, wigilijno – świątecznymi przepisami i wygraj robota kuchennego blendery lub wagi marki SENCOR

Nagroda główna

Robot kuchenny marki SENCOR

Nagroda za drugie miejsce

Blender marki SENCOR

Nagroda za trzecie miejsce

Blender marki SENCOR

Wyróżnienia

2 x Waga elektroniczna marki SENCOR

Każdy z nas ma swoje ulubione przepisy wigilijno-świąteczne. Czasami są to tradycje wyniesione z rodzinnego domu, a czasami są to całkiem nowe przepisy, które inspirują nas do stworzenia oryginalnej wersji świątecznych dań. Podzielcie się swoimi ukochanymi przepisami świątecznymi, zainspirujcie innych do kreatywnych działań kuchennych!

Przepisy, które przygotujecie mogą być postne lub świąteczne, słodkie lub słone, wzorowane na daniach już znanych lub mogą być całkiem nowatorskie, Wasze osobiste. Pamiętajcie w tym konkursie najbardziej liczy się pomysł, przy wyborze finalistów jury skupia się na składnikach, połączeniach i treści przepisów, więc jeśli nie umiecie robić pięknych zdjęć i tak macie szansę powalczyć o finałowe nagrody.

konkurs świąteczny
               

Wystarczy:
1. Zarejestrować się
2. Dodać przepis lub przepisy

Jury w składzie:

Oliwia Bernady – Szefowa kuchni restauracji Jung & Lecker. Restauracja Jung & Lecker zdobyła tytuł Knajpa Roku 2013 w konkursie Gazety Wyborczej, nominowana do nagrody Kobieta Szef Kuchni 2014 w Polsce, przez jeden z najbardziej prestiżowych przewodników kulinarnych Gault&Millau

Paulina Kabaczuk – Kierownik ds. Marketingu SENCOR

Julita Strzałkowska – prowadząca wrzacakuchnia.pl

ZGŁASZANIE PRZEPISÓW: 08.12 – 26.12.2014
OGŁOSZENIE FINALISTÓW: 27.12.2014
GOTOWANIE I PRÓBOWANIE PRZEPISÓW FINALISTÓW (SESJA): 28.12.2014 – 29.12.2014
OGŁOSZENIE WYNIKÓW: 30.12.2014

 

Regulamin konkursu

Finaliści

Wyróżnienia

Przepisy zgłoszone do konkursu:

Logowanie

yNie masz konta? zarejestruj się

 

Hasło zostanie przesłane na podany adres e-mail po zakończeniu rejestracji

Klikając poniższy przycisk, potwierdzasz zapoznanie się i zgodę z regulaminem, polityką prywatności, zgodą na przetwarzanie danych osobowych, zgodą na otrzymywanie korespondencji drogą elektroniczną oraz politykę plików "cookies".

Zaloguj się lub zarejestruj za pośrednictwem serwisów społecznościowych

Klikając powyższy przycisk, potwierdzasz zapoznanie się i zgodę z regulaminem, polityką prywatności, zgodą na przetwarzanie danych osobowych, zgodą na otrzymywanie korespondencji drogą elektroniczną oraz politykę plików "cookies".

×

Sałaty, makarony, dania główne, słodkości.
Twoje ulubione potrawy, informacje o składnikach, inspiracje i artykuły wprost na Twoj e-mail:

×

Znajdź przepis

Sałaty, makarony, dania główne, słodkości.
Na Wrzącej Kuchni znajdziesz wiele sprawdzonych i oryginalnych przepisów. Skorzystaj z wyszukiwarki aby znaleźć cos dla siebie.

×